Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként más is érzi néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként más is érzi néha úgy, hogy szinte lehetetlen párt találni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Legalább 1000-szer nehezebb, mint egy heterónak. Nemcsak azért, mert alapból az emberek csak kb. 1-2 %-a jöhetne szóba (aki nem heteró, és neadjisten külsőre is ok), de még azok közül is csak a 10%-uk olyan, aki rendes kapcsolatot keres, nem csak szexre vágyik. Ha heteró lennék, sokkal könnyebb dolgom lenne, eddig négy lány vallotta be, vagy megtudtam közvetlenül, hogy tetszem nekik. Lassan úgy érzem, kifutok az időből, és sosem lesz senkim, ráadásul az is csak nehezít a helyzetemen, hogy félek kezdemémyezni. Ha valaki szereti a magányt, kifejezetten előny, ha homoszexuális. A hetetó lányok pedig siránkoznak amiért állítólag nincs egy rendes pasi sem, hát akkor a melegek mit szóljanak? :D

20/f



2019. máj. 5. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz bi vagyok, de nekem sokkal könnyebb hosszú távú kapcsolatot létesíteni fiúval, mint lánnyal. 39/f
2019. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy érzem.

De szerintem nagyon sokan vagyunk igy vele.

Évek óta nem találok senkit.

Pedig már nagyon vágyom rá.

2019. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
szinte esélytelen, egyrészt a melegek ezt maguknak köszönhetik a kicsapongó életstílusuk miatt, másrészt meg a társadalmi nyomás miatt. ha van valakim és észreveszik boldog vagyok, akkor egyből kérdezik, ki az a csaj, mutassam már be, meg minden... engem ez is zavar. talán egyszer majd összejön a komoly kapcsolat egy fiúval, nem adom fel, de már nem is keresem megszállottan
2019. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
eretlen vagy 4es hozzaszolo
2019. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem lehetetlen. Tény, hogy 100-szor nehezebb mint egy heterónak, de ezzel együtt kell élni.

Okosan kell ismerkedni, ezzel kezdődik minden. Nekünk melegeknek az internet a legfőbb lehetőségünk erre a célra. Egy chatelést nem azzal kell kezdeni, hogy a köszönés után az első kérdés: hogy nézel ki, mekkora, aktív/passzív. Aki ezzel nyit, azzal már eleve nem szabad foglalkozni, mert egyrészt a szex motiválja, másrészt (ha komolyat keres) az értékrendjét és az IQ.ját tükrözi, hogy nem tud egy értelmes kérdést feltenni.

Továbbá: ha 2 pasi a chaten megismerkedik normális, emberi módon, utána az első találkozás ne abból álljon hogy szexelnek. Ez egyrészt gusztustalan, másrészt a kapcsolat legszebb, legizgalmasabb részét rontják el vele.


Bár engem már nem érint a téma mert 8 éves kapcsolatom van, de előtte sem volt soha problémám az ismerkedéssel. Ha komoly embereket kerestem, akkor mindig nagyon hamar találtam. Hozzáteszem: egyáltalán nem vagyok helyes, nincs jó alakom, ja és vidéken élek...

2019. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz párt találni sajnos a mai meleg világba..

Mindenki az egyszerü, komplikáció nélküli dolgokat keresi ebbe a gyors világba már..

Nagyon ritka aki kapcsolatot keres.. aki tényleg olyan kapcsolatot keres ami tényleg az is.. És nem az ami a legtöbb melegnek van hogy szexkapcsolatba vannak és közbe 3ikot keresnek .. Ez a mai világba kb a pár fogalma sok melegnél szerintem ..

Én évek óta keresek párt.. de sose találni aki rendes az eltünik,megijed.. vagy a idióták lefoglalják a rendes srácokat közbe meg csalják össze vissza..


Szóval nehéz.. sajnos találni bárkit is de nem lehetetlen mindig van egy apró remény hogy talál az ember olyat aki tényleg komolyan gondolja.


Mindenkinek sok szerencsét hogy megtalálja azt akit keres. 27F :)

2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszolóval egyetértek meg nem is. Sokan tényleg csak szexet keresnek, de azért nem mindegyik, pölö én, de aki meg szintén keres, azzal lehet hogy nem jön össze valami oknál fogva. Emiatt én is úgy érzem, hogy egy helyben vagyok, hiába keresek.
2019. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2023. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!