Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tippek az első alkalomhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek az első alkalomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha minden jól megy, holnap lesz az első. Alapvetően biszex beállítottságú vagyok, de mivel a partnerem is az, és mindketten aktívok vagyunk, így bevállaltam az uni/passzív szerepet. Én még senkivel sem voltam, a partnerem viszont fiúval, lánnyal vegyesen. Tippek védekezésre és feszültségoldásra? Nagyon izgulok! Inni igyak előtte? Ésszerűen elkapni nem akarok semmit így az óvszerhez ragaszkodom (bár még egy ujjam se volt bennt, szóval lehet a végén nem fogom hagyni:P). Megköszönném azt is ha olyan tippeket adnátok amivel aktus előtt fel tudnám izgatni.

Nagyon szépen köszönök előre mindent!!

18/f


2019. máj. 5. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha még egy ujjad se volt be, talán nem ártana azzal kezdeni, nem? :)
2019. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd mesélj milyen volt az első! :D
2019. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megvolt:D. Alapvetően semmi probléma nem történt, jó hosszú meneteket nyomtunk, legalábbis nekem annak tűnt (kb 2x másfél óra rövid szünettel közötte). Próbáltunk orálon belül is több mindent: fenék nyalás, 69, szopás, egymás szájába elmenés :$. Aztán ésszerűen volt smárolás is, meg simigatás, harapdálás (de csak finomaaan!:D). Az análba végül nem mentem bele, képtelen votlam elképzelni, hogy ott behatoljon valaki:,D. Nagyon lefáradtam aludtam is utánna 12 órát
2019. máj. 7. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :D

Nagyon jó érzés lehetett így ahogy leírtad. :)

2019. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!