Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám szavak nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szavak nélkül kifejezni szeretetem barátom felé, hogy nagyon szeretem és fontosabb mindentől?

Figyelt kérdés

Tudom, sok lehetséges módja van, de kezdem a virágot/csokit ölelést unalmasnak és egyhangú közhelyeknek tartani a mozival/vacsorával együtt.

Esetleg valami ötlet? Lehet együttlétek közben kéne tennem valamit? Erre valami ötlet?

Előre is köszönöm a vàlaszokat!


2019. máj. 6. 15:20
 1/5 nightlover ***** válasza:
100%
ha a szavak kimondásával van gond, esetleg írj neki levelet, talán régimódinak hangzik de romantikus. az apró meglepetések és szívességek nagyon sokat érnek. ha azt érezheti hogy odafigyelsz rá és törődsz vele. az apróságok amiket szeret vagy szüksége van rá - nem kell nagy gesztusokra vagy pénzösszegű ajándékokra gondolni, csak természetes legyen hogy azért teszed, mert azt érzed iránta amit.
2019. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hulye otlet, de szerintem a leveliras nagyon aranyos! Mondjuk irhatnal neki egy 100 ok amiert szeretlek listat. ;)

Neha napjan meglepheted ilyesmikkel.

2019. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, mivel csütörtökön randizunk, hogy másnap titokban az ágyán hagyok egy cetlit egy üzenettel ,mint mondjuk “köszönöm az estét ingyombimgyom! Mint mindig most is jól éreztem magam, és remelem legközelebb is szabad lesz szappanozni!”


Ingyombimgyom és szabad szappanozni a dalocskákból jönnek , és azért akarom vagy tervezem beleírni , mert múltkor nagyon jókat nevettünk ezeken a szavakon. 😀

Vélemény ?

2019. máj. 6. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez cukiiiii!
2019. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a levélírás nagyon ütős lehet😍Írj neki valami verset,vagy írd le,hogy milyen volt neked első pillantástól a levél írásának napjáig.
2019. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!