Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit adhatok még neki, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatok még neki, hogyan tudom elvarázsolni, miként tudom kifejezni neki azt, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
A párommal kb 4-5 hónapja vagyunk együtt, viszont nem vagyunk még hivatalosan együtt... Mivel én vagyok az aktív fél szeretek udvarolni neki, kedveskedni... Szeretem mikor kifejezhetem a szeretetem, pl sütöttem neki sütit, vettem neki egy szál rózsát, vettem neki ajándékot, küldtem neki levelet! Viszont lassan kezdek kifogyni a trükkökből... Valakinek van valami ötlete amivel ezeket a dolgokat tovább vihetem?

2016. máj. 6. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindig újdonságot kitalálni inkább csak személyes legyen. Így 4-5 hónap után már tudnod kell mit szeret, vegyél a kedvenc csokijából vagy valami kis hülyeséget mait szeret, hűtőmágnes, valami könyv ha szereti őket akármi. Az ajándéknak legalábbis szerintem az a lényege, hogy megmutasd figyelsz rá, szóval olyasmit csinálj amivel kimutatod, hogy meghallgatod és megjegyzed amiket mesél neked vagy elmond magáról.

25/F/a

2016. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább élményt ajándékozz. Vidd el valahova randevúzni. Lehet valami hétköznapi fagyizó, kávézó, séta a vízparton, mozi, állatkert. De lehet valami különlegesebb pl. csillagnézés, éjszakai hajózás a Dunán, gyertyafényes vacsora kettesben, páros masszázs.
2016. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is élményre szavazok! Amúgy meg cuki vagy nagyon! Szerencsés ez a fiú!
2016. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy modern kori Don Quijote! ÁÁÁ

Ha nem tudtad ennyi mindennel elvarázsolni, hát nem tudom mire vár még az a szerencsés fiú?!

25 meleg

2016. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh Istenem de cuki vagy!! :3


Amit most teszel az már éppen elég. Már ebből érzi hogy szereted. Tölts vele minnél több időt, járjatok el együtt minnél több helyre, vagy csak egy otthoni filmnézés, egy egyszerű beszélgetős este. A lényeg hogy érezze hogy szereted és érdekel az amit mond neked.

Esetleg reggelente és esténként 1-1 SMS arról hogy mennyire szereted.

2016. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni, hogy cuki vagy és amit megtettél idáig az is bőven elég, szép gesztus egy udvarláshoz...nagyon szép.
2016. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezernyi és ezernyi ötlet van ,ne aggódj... ;)


Sok szerencsét!


F/hetero

2016. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Wow, tök figyelmes vagy, ritka manapság az ilyen srác. :) Amúgy nagyon cuki, hogy így foglalkozol azzal, hogy hogyan tudnál még inkább kedveskedni. :)

Az én Párom is szeret a kedvemben járni, és én is szeretek kedveskedni apróságokkal, nem kell sok. Például mindketten szeretünk sétálgatni, túrázgatni, közös programokat szervezni, bármi legyen is az. Akár egy közös mozizás vagy otthoni filmnézés, közös sütés-főzés, stb. Ezen túl nagyon jól esik, amikor a Párom egyszer csak valami olyat tesz vagy mond, amellyel visszautal egy korábbi dologra, amit mondtam neki (pl. mit szeretek és azt hoz, vagy milyen film érdekelne és arra hív meg vagy azt nézzük meg otthon úgy, hogy én külön nem is kértem, "csak" tudta), vagy én pl. szoktam vinni neki kedvenc csokit, chipset, ilyen kis tök apróságokat, amiből érezheti, hogy törődöm vele. Amúgy meg egy-egy kedves sms csodákra képes. ;) De amúgy szerintem érdeklődhetsz is tőle (akár burkoltan akár nyíltan), hogy minek örülne, és nem feltétlenül tárgyi dolog. Emellett érdemes lehet megtudni, hogy mi az ő "szeretetnyelve", ami akár neked is segíthet, hogy milyen módon a legszerencsésebb kifejezned iránta való szeretetedet ( [link] Sok sikert és sok-hosszú boldogságot nektek! :)

2016. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, az előbbi link így működik: [link] :)
2016. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az aktív, és még sütit is sütöttél neki???

Őrület, milyen cuki vagy :-)

2016. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!