Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy izgatjátok magatokatha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltegyember kérdése:

Ti hogy izgatjátok magatokatha már a kezet meguntátok? 18f

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Akkor megdugom a csajom!
2019. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
leszopom magam
2019. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cecee ***** válasza:
26%
Nekem nincs szükségem ilyesmire. Van egy Audi a6-osom. Ha megyek vele egy kört el élvezek. Ha viszont ki jön valami baja le szopom magam. :D
2019. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is legtöbbször szopni szoktam magam, sokkal jobb mint kiverni. :)
2019. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Keresek vkit akit lecumizhatok es kozben kiverem
2019. máj. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
#1 jo tudni hogy a pasidat csajnak hivod
2019. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Maszturbátor.
2019. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nejemtől kaptam egy Satisfyer Men szívó maszturbátort. Nagyon jó, igen kellemes játékszer!

Persze, a legjobb, mikor együtt játszunk és nejem csinálja vele nekem, de önmagamnak is élvezetes pillanatokat tudok okozni evvel. (vízbázisú síkosítóval kell használni)

A szexshopokban is beszerezhető, de gyártó oldalán több fajta betét is kapható hozzá. (ráadásul olcsóbban) Nekem az alap van, mivel szexshopból lett rendelve. Egy éve van meg, mostanában szakadt be egy kicsit a szilikonbetét felső pereme, ahol támaszkodik a műanyag keretre, de még probléma nélkül használható.

Belső mérete szabályozható, mennyire legyen szűk, akárcsak a vákuumhatás ereje.

A tisztítása sem nagy trükk, egy kis folyékony szappan, tusfürdőt kell belecsepegtetni a szilikonbetétbe, majd meleg (nem forró) folyó vízzel átmosni. Fontos, hagyni kell lecsepegni, megszáradni. Majd egy kis hintőporral ápolni, és el lehet pakolni. Van hozzá egy műanyag cső, amit én vissza szoktam dugni a betétbe, így tuti nem tapad össze a belső felülete.


Hátránya:

Gyors masztizáshoz nem jó. Akkor érdemes használni, ha van rá időd. Pontosabban, használni lehet gyorsan is, de a tisztítás miatt, kell rászánni időt. A száradás okán kell egy hely, ahol lógathatod és nem zavar senkit. (pl.: családot, lakótársakat)


[link]

2019. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
89%
Ha egy tollpihét használsz, akkor erotikus vagy. Ha az egész csirkét, akkor meg perverz.
2019. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
18%
Nővel. Elég praktikus, de ha neked nem jön be, próbáld meg kecskével.
2019. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!