Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zoknifétis. Zoknifétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoknifétis. Zoknifétises srácok, férfiak! Ti milyen színű és fazonú zoknikra, illetve zoknikat viselő pasikra izgultok?

Figyelt kérdés
A saját lábatokon is felizgat titeket a zokni? Csak szex közben, vagy pl. az utcán ha szép lábat szép zokniban láttok, arra is rágerjedtek?

2019. máj. 14. 11:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a titokzokni?
2021. okt. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem zonifétis, inkább csak "bejön". Csak a tiszta (a tisztaság izgatóbb), újszerű zoknik jönnek be, azon belül a fekete bokazokni, vagy a fehér, vastagabb boka fölé érő zoknik (de inkább utóbbi).

Csak a zokni miatt nem izgulok rá senkire, ennél azért több kell.

Saját lábamon nem izgat, de tetszik, jól néz ki.

Megint csak nem gerjedek rá semmire, csupán csak tetszik, vagy adott esetben izgató lenne, igen, utcán is, ha látok egy csávót rövidnandrágban, fekete bokazoknival egy normális cipőben, azt azért levéleményezem hogy "nem rossz ;)"

21f

2021. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, inkább előbbit akartam írni, szóval inkább a fkete bokazokni. Márkák terén amúgy nem léyneg, inkább csak annyi, hogy jó inőségű legyen, egyébként Puma, Adidas, Nike, Kipsta, UnderArmour, ezek jók szoktak lenni

32 voltam.

2021. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy dolog?

F

2021. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%
Térd fölé érő színes csíkos aerobic zokni. Csak másokon jön be.
2022. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta ( saját) :


[link]


[link]

2022. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
#36 szexi
2022. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira ensem zoknifétises de valamiért engem is nagyon felizgat a fehér zokni [link]
2022. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!