Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy általánosabban a melegek kevésbé fiúsak (de nem lányosak)?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy minden melegre, de ahogy néztem a legtöbbre ez igaz: külsőre, viselkedésre, érdeklődésre, ha összehasonlítom a legtöbb hetero fiúval, mindig ilyen érzésem van.

Én is meleg vagyok, ez nem bántás akar lenni, csak érdekel ti hogy látjátok ezt.

És a biszexek nem számítanak!



2019. máj. 17. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Van benne valami. Nem sok meleggel találkoztam még élőben, de akármennyire férfiasan néztek ki, a beszédstílusuk vagy a kézmozdulataik olyan langyik voltak. :D

Ezt nem bántásból írom, én is az vagyok 🤷.

2019. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kovpet ***** válasza:
100%

"ahogy néztem a legtöbbre"


Mekkora a minta?

Ugye nem filmek alapján beszélsz, hanem a saját tapasztalatod alapján?

2019. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, saját tapasztalat

Én sem sok meleget ismerek, ezért kérdeztem meg itt. De akiket ismerek, hát, rájuk igaz...

2019. máj. 17. 20:58
 4/18 kovpet ***** válasza:
100%
Nyilván többet ismersz, csak róluk nem tudod, hogy melegek, mert nem olyanok, amilyenek szerinted a melegek.
2019. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

eleg sok meleg sraccal taliztam akin nem látszott, és frankó mert nekem fiús fiúk tetszenek, akiől lerí az sajna nem az esetem

rólam is azt mondják, hogy nem gondolnák, nem látszik rajtam - mondták már, hogy rajtam nem működött a gaydar :D

szóval akadnak bőven úgymond heterós melegek, ami nekem jó hír

ha itt van akár írhat is :D :P


25f

2019. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

En femininebb meleg srac vagyok. Szerintem van aok hozzam hasonlo srac is, meg maszlulinabb melegek is vannak.


Viszont, egy dolog kozos szerintem a legtobb melegben, ami kevesbe van "heterosnak" vagy "ferfiasnak" titulalva a tarsadalmunkban. Egy atlag meleg srac joval igenyesebb, mint egy hetero.

Sok meleg sracnak 30-40 evesen is kockahasa van. Nem mindenkinek, persze.

De statisztikailag kimutatott dolog, hogy a meleg ferfiak kozott kevesebb az elhizott.

Szerintem sok maszkulinabb meleg pasi is foglalkozik azzal, hogy mit vesz fel. Tobbet, mint egy atlag hetero.

2019. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképp van szignifikáns eltérés. Persze, nem minden melegre igaz, hogy nem férfias, de a heterók között arányaiban biztosan több a férfias pasi. Szerintem pl soha életemben nem ismertem meg feminin heterót, meleget már rengeteget.


23/F

2019. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Igaz, én is így tapasztalom. Mindenkinek van valami meleg beütése, legkésőbb a találkozó alkalmával fény derül rá, mikor kinyitja a száját, vagy látod hogy nyúl dolgokhoz, hogy sétál, stb...

De szimplán már a arcvonások is árulkodóak. Nem feltétlenül lányosak, de nem is igazi fiúsak/férfiasak, inkább ilyen tipikus meleg vonásokkal tarkított arcuk van.

Amúgy rám is azt mondja mindenki, hogy rajtam nem látszik, de persze én magamon észreveszem, talán ha nagyon ideges vagyok vagy nyűgös, hajlamos vagyok nyafogni, a hangszínem is elég érdekes lesz, ha ezt tapasztalom, visszaveszek magamból. :D

Ruhákból meg csak sportosakat hordok, azzal nem lehet mellélőni. Kicsit talán igénytelenebb is vagyok, egy átlag heteró srácnál is, szóval ezzel se elégítem ki a meleg sztereotípiát. :D

És igen, a biszexek, na ott tényleg vannak fiús/férfias pasik.

2019. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom mint az utolsó :)
2019. máj. 18. 09:07
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség, te egy bizonyos típúsú meleget ismersz fel, vagy épp főleg velük kerülsz kapcsolatba, ez pedig erősen torzít.
2019. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!