Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti kisgyerekként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti kisgyerekként fiúsak vagy lányosak voltatok?

Figyelt kérdés

Babáztatok, papás mamást játszottatok vagy inkább autóztatok, játékpisztolyokkal, kardokkal játszottatok és verekedtetek? Farsangkor superman, batman, katona voltál vagy valami más?

Azért jutott eszembe ez a kérdés mert én gyerekként nagyon lányos voltam. Pl. sosem autóztam, kardoztam, verekedtem, farsangkor pillangó, macska meg méhecske voltam, nem akartam katona meg tűzoltó lenni stb.

Szóval már akkor is voltak jelek, hogy nem minden ok. Nálatok hogy volt ez?



2017. júl. 31. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Is-is :D
2017. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fáramásztam meg állatokat nyúztam. Főleg odakint játszottam. Imádtam az állatokat, úgyhogy főleg plüssállataim voltak.

Farsangkor is mindig valami állat voltam :D

2017. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

:D én is mindig felmásztam mindenre, amire csak tudtam, folyton az udvaron játszottam, katonákkal és figurákkal játszottam. Volt egy rakat plüssöm, de tényleg borzalmas mennyiség, de azokkal is mindig háborúsdiztam. Kardokat is imádtam, oviban bandafőnök voltam, mindig verekedtem ott. A kisautók voltak a kedvenc játékaim :D farsangon indiánnak, kalóznak és hasonlóknak öltöztem be. Állatokat is imádtam, még a békákat, gyíkokat, bogarakat is állandóan megfogdostam.

Bár én speciel kertész akartam lenni, a kertben is imádtam tenni a dolgom.

2017. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mindíg Barbie babáztam anyus apust játszottam persze az anyuka szerepbe farsangkor hercegnő, pillangó voltam
2017. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én matchboxoztom meg mindenféle fiús dolgot játszottam. De a kedvenc színem a világoskék volt :-)
2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Fius voltam kisatóztam ;) ebből az autózás megmaradt ;)
2017. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyik sem, mert nagyon korán megtanultam olvasni és inkább olvastam.

Meg rettentő depresszív voltam már akkor is, így farsangkor vámpír, ördög voltam. xD

A depresszióm aztán (időlegesen) elmúlt, de megmaradt a koromfekete ruházkodás, tehát fekete póló, nadrág, zokni, cipő, sőt, kicsi koromban még a gatyám is mindig fekete volt. :D

2017. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mert a tesóm (ő is fiú) mindig papás-mamást játszott a szomszéd kislánnyal, egy csomó babája is volt, farsangkor pedig Disney hercegnek meg selyem hernyónak öltözött, mégis full heteró. Én meg az anyukák rémálma voltam, államdóan sárban hemperegtem, sorozatosan törtem be az ablakokat a ladbáimmal, legalább hatszor kellett kórházba vinni, mert leestem valahonnan, farsangkor meg tini nindzsa teknőc és Superman voltam, mégis meleg vagyok. Szóval, a szüleink azt hiszem számítottak rá, hogy talán a fiuk meleg, de arra tuti nem, hogy én vagyok az. :D
2017. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez tetszett :)


Kérdésre válaszolva: fiús voltam, égetnivalóan rossz.

2017. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiús voltam, vagyok, és leszek is.
2017. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!