Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg bennem van a hiba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bennem van a hiba, vagy erre már nincsen igény a mai világban? Tartós kapcsolat, férfi és fiú között nem létezhet?

Figyelt kérdés
Itt is azt látom hogy sokan cáfoljátok, hogy jajj, bárcsak, meg de jó lenne. De ha írok, pár válasz után tipli. A meleg oldalak meg, inkább nem is írom, mert minősíthetetlen. Ha elmúltam negyven, pasi vagyok, úgy is nézek ki, de fiatalabb, lányos, szerethető srácot keresek, akivel nem szeretnék és nem is fogok az első alkalommal szexelni, csak ha megismertem, de utána meg nagyon sokszor és ugye szeretkezni. Persze tudom, ez álom kategória. Legalábbis ez a tapasztalat... Nem nem a távolság, sem a kitartás, de az, hogy nincs, azzal nagyon nehéz vitatkozni. 😡

2019. máj. 25. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet tartós kapcsolat, de sajnos tényleg ritka.
2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért szeretném hogy tudd, hogy nem sokan éreznek együtt veled a melegek közül sem. Bedobni a végén azt a mérges fejet meg abszolút elidegenített tőled.


Huszonévesen te is negyvenes férfival dugattad magad?


Ez teljesen ugyanaz, mint a heteróknál amikor negyvenes férfiak akarják a fiatal csajokat. Értem én, hogy finom. Friss. Fiatal. Puha. Selymes. Ártatlannak tűnő. Érintetlennek.

Érdekes dolog szerelemről beszélni, amikor végig folyamatosan tárgyiasítod a vágyaid személyeit és olyan tulajdonságokat emelsz ki mint fiatal.


Igen, szóval ez egy erősen irreális vágy. Megkérdezném, hogy te mit tudsz nyújtani az elvárásaidért cserébe. Mindenki szeret arról beszélni, hogy mit szeretne kapni, de arról már nem, hogy ő mit tud adni a másiknak.

2019. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarok rosszmájú lenni de azt gondolom az esetek döntő többségében a "te mit tudsz nyújtani az elvárásaidért cserébe?" kérdésre a biztos egzisztencia a válasz. Itt is több fiatal írta, hogy idősebbek ajánlottak neki értékes ajándékokat, biztos megélhetést/lakhatást, egyéb anyagiakat. Ez sok bizonytalan fiatalnak lehet vonzó.

Persze elhiszem, hogy létezhet az idősebb részéről szerelem is a fiatal fiú felé. De mi van ha "beteljesül". Mi lesz pl 10 év múlva, ha a fiú már nem fiú lesz hanem érett férfi? Akkor jöhet a következő?

2019. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz rosszmájú lenni, akkor ne legyél az. Szerelemben nem áru csere van, de ezt hiába is magyarázom. Kérdeztem valamit, amire választ szeretnék, részemről ennyi. Nem támogatást vártam, sem megértést, csak választ.
2019. máj. 25. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a korosztályt szeretem, de nagyon nehéz társat találni.

Egyrészt, kell hogy megfogjon benne valami, és ugyanez visszafelé is, már kevesebb az esély, ha passzív vagy, akkor a másik félnek aktívnak kell lenni, hogy passzoljatok is az ágyban, még kevesebb esély, mindkét ember tartós kapcsolatot akarjon egymással és kompromisszumokra tudjanak jutni, és még sorolhatnám. A lényeg, nagyn kevés az esély.



Én akikkel komolyabbat is el tudtam volna képzelni, hoszabb ideig is együtt voltunk, 2 ilyen pasi volt, csak az volt a gond az első ilyen családos volt, így több nem lehetett belőle, másik meg szintén bi.

2019. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Késői negyvenes létemre eddig három fiatal sráccal is volt egyutt élős, több éves kapcsolatom.

Aktív vagyok, de ennek ellenére sosem a lányosakat szerettem, hanem olyanokat, akinek vannak érzései, ki is tudja mutatni és el is tudja fogadni, ha szeretik.

Most egy ideje egyedul vagyok, de ha lesz még párom, biztos vagyok benne, hogy huszonéves lesz, érzelemteli és megtalálom vele az összhangot.

Kinézetben pedig a szolid srácokat szerettem mindig, 21 felett, akik nincsenek elszállva maguktól és övön alul gondolkodnak.

Lényeg, gyakorlatból mondom, igen, van ilyen szerelem, kapcsolat, más kérdés meddig tart. Mert azért a hűség elég érdekes kérdés, és sajnos sokszor felulírja az élet.


49 F/a

2019. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
* javítva : " nem övön alul gondolkodnak "..
2019. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mai világ kb arról szól áthív sz*p eggyet azt mehet az elős kamrába :/ de nagy szerencse hogy én 17 évesen találtam egy rendes meleg párt :o
2019. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!