Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passziv sracok, ti szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passziv sracok, ti szeretitek, ha?

Figyelt kérdés
Ha epp mikozben oralt hajtasz vegre a masik felen,es o meg kemenyebben csinalja,kvazi dugja a szadat,ahhoz hogy alltok hozza?
2019. máj. 26. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Uniként mondom hogy nagyon szeretem a legjobb mikor a partner kiéhezett és mint egy kiskutya úgy dugja a számat. Eddigi sok közül egyszer volt hogy majdnem hánytam, de nem rossz arány.21
2019. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hmmmm, de jó lenne🤤😏

19

2019. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok.A másik oldalról nézve én olyan ritmusba szeretem csinálni amilyenben a passzívnak jó.Ha valaki lassan érzékien szereti csinálni akkor úgy,ha valaki másképp akkor úgy.ez partnertől függ.aktívként én jobban szeretem ha oráloznak akkor a passzív játszadozzon .amúgy a lassú szenvedélyes orált szeretem,sok sok játékkal
2019. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánnám, de félek attól hogy véletlenül megkarcolja a szerszámát a fogaimmal.
2019. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt is szeretem meg azt is ha magamtol szopok

Most epp erre a szajbadugasra vagynek

2019. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, de idáig még nem dugták meg a számat. 25f/P kezdő
2019. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én aktívként írok, és nagyon szeretem/szeretném használni a passzív száját, persze ha ez neki is rendben van. Életemben egyszer engedték meg, hogy úgy rendesen, keményen sz*passak, hatalmas élmény volt :) Csak semmi kéz közben, kádban fölé tornyosultam, az ügyes szája elé, aztán gyorsan-lassan-mélyen-arccsapkodva váltogatva... Konkrétan belekönnyezett a dologba, pedig átlagos méretem van. Volt ott cuppogás, harákolás, közben kényeztette magát és nagyon örült, hogy használtam. Én 26 voltam, ő 19.


Ráadásul a srác teljesen az esetem is volt, igazi kis vékony, cuki passzív, ez pluszban felcsigázott. Sajnáltam, hogy nem lehetett hosszú távra gondolkodnunk, de az az egy élmény megérte. Volt persze más srác is az életemben, de senki nem engedte meg így.


27/aktív

2019. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!