Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismertek "visszafogott"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek "visszafogott" ismerkedésre alkalmas a helyeket, közösségeket meleg férfiak számára?

Figyelt kérdés

Az alapvető problémám az volna, hogy meglehetősen introvertált személyiség vagyok. Emiatt nehezen oldódom idegenek közt. Ez eléggé megnehezíti az ismerkedést.

Lépten-nyomon abba a problémába futok, hogy a melegek által látogatott szórakozóhelyek közt nem találok olyat ami valamennyire visszafogott volna. A bárok nem bárok, a szaunák nem szaunák, a fürdők nem fürdők mert mindegyik alapvetően a vadidegenek közti szexuális aktusok megkönnyítését célozzák (kabinokkal, glory hole-okkal, miegymással hirdetve magukat). Ne értsetek félre, nincs ezzel bajom, de engem erősen frusztrál egy olyan hely ahova az emberek ... hát hogy is mondjam ... nem éppen beszélgetni járnak. Értem én, hogy erre is (najó főleg erre) van igény, de létezik olyan hely ami nem nyilvános "kolbászfesztivál" (akár online akár offline mert sajnos a társkeresőkön is ez megy :S), hanem valamennyire átlagos, szexmentes ismerkedési lehetőséget kínál olyan melegeknek akik a másik személyét és nem a másik testnyílásait szeretnék előbb megismerni? :)



2019. máj. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokkal jobb ötleteim nekem sincsenek.én azt szoktam csinálni hogyha rámírnak és kevésbé nyomulós...beszélgetek vele,de azért ez sem tuti.eltűnnek egy idő után.meg az is kérdés hogy mit nevezünk "dugni akarnak"nak.én is szoktam a szexuális dolgokról beszélni...jó mondjuk nem szaftosan...de szerintem az még hogy kinek milyen fétise van vagy szereti e ezt vagy azt nem jelenti azt hogy dugni akarok.jobb az elején tisztázni bizonyos dolgokat.
2019. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs azzal baj, ha a szexualitásról kérdez az ember ismerkedés során. Természetesen ez is része a dolognak, ezzel nincs bajom. Nekem a "Nálad vagy nálam? Egyébként szia!" típusú helyzetekkel van gondom :)
2019. máj. 29. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaa hát az nálam is nagy gond!
2019. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 es voltam
2019. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!