Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudtad elfogadni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad elfogadni, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 14:40
 1/10 anonim válasza:
13%
Egyszerűen ilyen vagyok ez az én döntésem.
2019. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, tőlem senki sem kérdezte meg. Szó sem volt arról, hogy dönteni is lehet :S

Hogy tudtam elfogadni? Nehezen. Először azt kellett megértenem hozzá, hogy nem változik meg, bármit is csinálok. Aztán azt, hogy elnyomni sem tudom, mert mindig kísérteni fog. Ezek után nem volt más lehetőségem mint megbarátkozni a gondolattal és szembenézni önmagammal. Onnan már könnyebb az út. Mert onnan már nem akar az ember semmi mást csak boldog lenni, úgy ahogy tud.

2019. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitás nem döntés kérdése 😂
2019. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Tagadva -> Tiltakozva ellene -> Tenni ellene (sikertelenül, többször is) -> Lemondva -> Beletörődve -> Informálódva -> Megértve -> Elfogadva -> Megszokva -> Megkedvelve -> Megszeretve
2019. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Belattam, hogy ebben semmi rossz dolog nincs. Minden ember mast szeret az agyban. Es ez igy van jol.
2019. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az önelfogadással nekem semmi gondom nem volt. Amikor szembesültem azzal, hogy meleg vagyok (11-12 éves koromban), valamiért sosem éreztem, hogy emiatt kevesebbet érnék vagy rossz ember lennék, pedig előtte soha nem találkoztam a melegséggel sem tv-ben, sem az utcán.
2019. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én biszex vagyok, de sosem colt ezzel a részemmel bajom.

Én örülök neki, hogy az vagxok, nem akarnék változtatni.

2019. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nehéz volt,aztan szép lassan megbaratkoztam a gondolattal,hogy ilyen vagyok,igy kell magam elfogadnom
2019. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! :)
2019. máj. 30. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, ez nem döntés kérdése, akkor holnaputántól én vagyok a római pápa, vagy 15. Lajos, szóval ezzel azt érzékeltetném, ebbe a "müködésbe" NINCS beleszólásod, ha mást kivánsz mint a körülötted élö "családos" emberek. Elfogadod, vagy nem éled ki, ez utóbbit is megteheted, az is jó szar de akkor is ez van ! Csóközön, kicsihuszárra emlékezve (Bajor Imre-re)..
2019. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!