Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Hogy tudnám elfogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hogy tudnám elfogadni, hogy csak "arra" vagyok jó?

Figyelt kérdés

27 éves passzív, meleg medikus vagyok az egyik vidéki egyetemen, tehát bár nem Budapesten, 100-200 ezres nagyvárosban élek, nem faluban. Nem vagyok egy szépfiú, se egy adonisz, de ismerősök elmondása alapján egész helyes vagyok. Nem vagyok beképzelt, de unintelligens gyökér se, akivel ne lehetne pár értelmes mondatot váltani. Párkapcsolatra vágyom, szeretnék egy kedves, helyes aktív fiúval megismerkedni, és azt látom, hogy a meleg ismerőseim mind bepasiznak (vidéki nagyvárosokban is, Budapesten is) csak én nem, sokaknak már nem az első barátjuk van. Próbálok ismerkedni Tinderen, Romeon, Grindr-on, de vagy nem jövök be a kortársaimnak, vagy ha igen, akkor beszélgetni nem akarnak, "annál jobb, minél kevesebbet tudunk egymásról" és csak megdugni...

Hogy tudnám elfogadni ezt magamban, hogy szexnél többre nem vagyok jó, hogy nekem ezt dobta a gép? Sajnos 27 év tapasztalatából mondom... Valamiért nekem nem jár több, nemhogy párkapcsolatot, de még egy normális beszélgetést sem akar tőlem senki (barátnős fiúkat, hagyjuk, mert ők 99%, hogy heterók, csak haverkodnak velem). Hívhatjuk sorsnak, karmának, vagy bárminek.... De ez van, ez tény. Csak nem tudom, hogy tudnám elfogadni.

Tudom, hogy köztetek nem nagyon van ilyen probléma, mert tényleg azt látom, hogy egy meleg vagy szexet keres és talál, de ha párkapcsolatot, akkor azt is talál. Ez valószínűleg csak nálam van, hogy nekem ez jár, de nem tudom, hogy tudnék ezzel megbékélni.

Kérlek, segítsetek! Adjatok tanácsot! Nagyon vágyom a szerelemre, nem tudom, hogy hogyan tudnám teljesen lezárni ezeket az érzelmi dolgokat, és elfogandi, hogy nekem nem ez "rendeltetett". Abba akarom hagyni a reménykedést végre, tudatosan elzárni magam minden érzelemtől, és csak a testiségnek élni, csak nem tudom, hogyan.



2018. okt. 20. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezt akár én is írhattam volna, bár "csak" 23 éves vagyok (szintén medikus vidéken), de amit leírtál az mind igaz rám is...

Mást nem tudunk tenni szerintem, mint reménykedünk, ha akad egy lehetőség próbáljuk észre venni, nem elszúrni; várunk, ugyanakkor aktívan keressük a szerelmet, a megfelelő fiút/férfit; igyekszünk nem leadni a szintet, és nem tenni olyat, amit később megbánnánk végső elkeseredésünkben... Hát nem könnyű...

Kitartást!!! 🙏🙏💪💪💪🙂

2018. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem most csak egy érzelmi mélyponton vagy, nem mondom, nehéz tartós párkapcsolatot kialakítani, de nem lehetetlen. :)

Üdv.:

Egy szintén vidéki végzett medikus ;)

2018. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Privátot is kaptam, és a ti válaszaitokat is elolvastam. Köszi, de félreértettetek. Nem siránkoztam, komoly a kérdés. Le akarok zárni minden érzelmet, teljesen elzárni magam a szerelemtől, a gyengédségtől.

Nekem nem ezt dobta a gép. Ezt már tudom, ez tény, csak még elfogadni nehéz. Ehhez kértem tanácsokat. Hogy tudnám a plátói szerelmes, reménykedő emberből kihozni a szajhát, akinek csak a nagy f... számít? Sok falba ütköztem már, sok sráccal beszéltem, akik pl Tinderen tetszettek, velük kb sosem match-eltem. Voltam szerelmes olyan srácba, akinek barátnője volt, de mégis feltűnően kedves volt velem, de nem lett semmi. Én meg nem erőltetem, mert minek. Ha akar valamit, szól, vagy dobja a csaját. Sokáig vele is kedveskedtem, próbáltam -mint írtam- Tinderen, Grindr-on, Romeon is keresni, de hiába. Nem az a célom, hogy lelket öntsetek belém, arra nincs szükségem, azon már túl vagyok. El kell fogadnom, hogy nekem nem az az utam, amire vágytam: a szerelem, a komoly párkapcsolat. Nekem sajnos/nem sajnos, de nem ez jutott, hanem hogy csak szexre vagyok jó másoknak, abból is általában csak egy patronra. Nincs mit tenni, el kell fogadni, csak nem tudom, hogyan.

2018. okt. 20. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem a legjobb hozzáállás, de te tudod, ahogy érzed :D viszont ha elzárod magad minden érzelemtől, akkor a jótól is elzárhatod magad, nem csak a rossztól :D egyik állapot sem jobb, mint a másik, hidd el...
2018. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor most tisztázzunk valamit. Ez nem jó hozzáállás, hanem a legjobb!

Ez annak rossz hozzáállás, akinek van/volt pasija, aki szokott olyan pasikkal matchelni Tinderen, akik tetszenek neki, akinek már volt randija Romeoról van Grindr-ről vagy más oldalról. Nem szexrandi, hanem olyan randi, ahol az ember érzi, hogy tényleg kedveli egy helyes srác. Aki ütközött falakba, de voltak pozitív élményei, annak tényleg ez egy rossz hozzáállás. DE NEKEM, akinek CSAK rossz tapasztalata van, kivétel nélkül, aki csak falba ütközött, semmi másba, annak ez a lehető legjobb hozzáállás. Mert azelőtt kell magam hermetikusan elzárni mindenféle érzelemzől (szerelmi értelemben), mielőtt még elkeseredettségemben öngyilkos leszek. 27 év alatt még normális randira, egy meleg sráccal egy normális beszélgetésre sem voltam jó. Eddig annyira fontos volt nekem a szerelem, most is van srác, akibe plátóian szerelmes vagyok. De keresni is próbáltam.... Volt értelme? Nem. Hát akkor? Belefáradtam. Azelőtt kell lezárnom, és elfogadnom, hogy nekem nem ez jutott, mielőtt az életemnek vetek véget, mert egy életen át tartó értelmetlen reménykedés nem vezet sehova. Csak egyre rosszabb lesz, egyre nehezebb lesz bírni, és lesz egy pont, ahol elszakad a cérna. Nem akarom ezt megvárni. Abban pedig biztos vagyok, hogy előbb jutnék el az öngyilkosságig, minthogy egy srácnak számítsak. Ezt már leírtam, hogy mire vagyok én jó. Ez nem agymenés, ez 27 év tapasztalata.

2018. okt. 20. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
nekem sem volt jó tapasztalatom eddig...bár mèg csak 22 vagyok...
2018. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Jooo akkor rosz hirem van, ezt csak ugy nem lehet megszüntetni, neveltetés kérdése, azok akik csak a szexet szeretik, akik gonoszok másokkal azért könnyű, mert ugy nevelkedett hogy ez normális, ha neked ugymond a neveltetésed miatt, a környezeted miatt ugymond lett "szived" akkor ez van...


Nos lássuk az ember...

Hogy születik a rosz ember??...

Nos van aki a sok csalódásból születik ujjá rosz emberré, a bosszúvágy, az emberek utáni gyűlölet, gyűlölet azok után akik nem vesznek észre... talán igy kialakul benned valami ami elnyomja a jot a szépet


Viszont sajnos a bosszu nem segit mert a lényeg az lenne hogy ugy álj bosszut hogy valaki beléd szeressen és akkor a szivébe tiposs, de meg mernéd tennéd?


Valakit bántani aki nem tehet róla? Aki tényleg beléd szeret..


Nos ahogy olvasod más esély...? Neked kell kezdened magaddal valamit, legyél gazdag, kezdj gyurni.. sajnálom ez az élet


Az állatvilágban is az a him kapja meg a nőstényt aki erős, aki lever mindenkit.

Ezt kell elfogadnod, ha azt akarod boldog légy, akkor kezd gyurni, kezd pénzt keresni, ha elfogadod ez az élet rendje, ez természetes, akkor beindulhat az életed.


Ne hidd hogy ugy rádtalál a szerelem, mert az ritka és ahogy észre vetted nem mindenkinek jár.


Valakinek keményen meg kell küzdeni érte, hát küzdj, vezesd le a feszkot, és lehet pont azért találsz rá vagy valaki rád, mert a váltassal más ember leszel

Lehet valami hianyzott belőled amit váltással érhetsz el.


Nos ennyi

23 éves vagyok, túl sok érzelmet láttam, az ember ostoba, buta, ha lenne esze nem itt tartanánk.


Hogy kik lesznek boldogok? Akik tudatlanok, vagy akik képesek látni a jot a roszban. Hajrá, sok sikert


Kezdj látni

2018. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok éven át nekem is volt ilyen problémám, de megtaláltam a boldogságot valakivel 28 évesen. Az a baj, hogy a melegek többsége nagyon rossz lelki állapottal és ezzel kapcsolatos rossz hozzáállással rendelkeznek. De nem szabad feladni a reményt. Spirituális úton járok és meglátásom szerint mindenkinek meg van írva a szerelem. (A melegség is okkal rendeltetett.)
2018. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

bár jómagam még csak 22 vagyok, még így is azt mondom, nem tanácsos elkönyvelni magadban, hogy csak arra vagy jó. magamról tudom, ugyanez volt velem, ezen a nyáron értem el a mélypontot, aztán nyár végén jött az életembe egy kapcsolat, aki minden szempontból tökéletes. minket a véletlen hozott össze, a lehető legjobb pillanatban.


a romeo és a grindr köztudottan szenny helyek, féligmeddig a tinder is, sajnálom, hogy ezt mondom, de ha szerelemre vágysz, nem ott kell keresgélni elsősorban.

2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkeserítő amit írsz, de én 46 évesen ugyanezt tapasztalom itt egy vidéki nagyvárosban. Ez szerintem míg élek így is marad. De ne add fel, hátha szerencséd lesz és valakivel össze tudsz jönni hosszabb távra is.
2019. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!