Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik srácok ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik srácok ti milyen régóta kerestek magatoknak valakit?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az oka hogy nem találtok
2019. máj. 29. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem is igazan probalkoztam eddig. Visszahuzodo vagyok, ritkan jarok el itthonrol, felek ismerkedni. Viszont ebben a formaban soha nem lesz eselyem tapasztalt aktivat talalni, aki turelmes es segitokesz. :/ 19f m p
2019. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én pár hónapja.hogy mi az oka?szerintem a korom,az hogy cigizek,és a fétisszerűségem ...talán
2019. máj. 29. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok és rohadtul rosszul esik a hátbatámadás és az, hogy hazudoznak. Ha nem vagyok jó neked, akkor mondd meg, és ne higgyen azt, hogy akarsz még tőlem valamit. Holott a hátam mögött, mikor nem látlak már mással is vagy. Persze a szemembe :'csak te és más senki; csak veled miegymás'... Én ilyenkor szótlanul eltűnök az életedből és hagylak érvényesülni. Pár éve próbálkozok, de már abba is hagytam. Pedig nem rőzseláng dolgok érdekelnek. Az oka az, hogy már nem merek az embereknek megnyílni. Túl nagyok az elvárásaim ezek szerint, pedig csak normális társra vágyom...
2019. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 as érdekeseket írsz..
2019. máj. 29. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

27 éves férfi vagyok. Hosszú évek óta keresgélek, és ahogy kezdtem megismerni a korosztályom mentális állapotát, úgy szépen fokozatosan el is ment a kedvem az egésztől. Persze voltak sikerek, akár egy-másfél évig tartó kapcsolat is, de a legutolsó kapcsolatom óta eltelt két év alatt veszett el minden bizodalmam. Elsősorban nem a külsőségekkel van a baj, manapság ezen nem nehéz változtatni (edzőterem, egy jó fodrász stb.), rengeteg helyes pasas rohangál az utcákon, vannak fenn társkeresőkön. A társkeresős visszajelzések alapján az én kinézetemmel sincs probléma, sőt... egészségtudatosan élek, edzőterembe járok, divatosan öltözködöm, nem hanyagolom el magam. Amit ki tudok magamból hozni, azt tudatosan megteszem.


A nagy baj a fejekben van. Annyira torz és beteges a mai értékrend a fiatalok körében, ami tőlem idegen: mindig a buli, a piálás, a tudatmódosított állapot, programként mindenkinek a kocsmázás jut eszébe. Fotózni kell mindent, az értéket a lájkok, szívecskék jelentik, nem a pillanat megélése. Ha valamit nem raktunk ki közösségi médiába, már nem is létezik. A lényeg, hogy a fiatalok megtartsák a minél pozitívabb online képet magukról, miközben az offline világban a deliriumba menekülnek. Ezektől hányok. Hova veszett egy jó beszélgetős, cukrászdás kirándulás értéke? Egy esti társasjátékozás izgalma, vagy egy szabadtéri sütögetés öröme? Úgy látom a korosztályom gondolatai is csak ebben a keresztmetszetben mozognak, utóbbi programok unalmasak, fel sem merülnek lehetőségként.


Erre rájön az emberek nagy része mögötti nyomor, tönkrement életek. A beszélgetések során nem tudnak a másikra figyelni, nincs már jó hallgatóság vagy aktív érdeklődés. Az állandó hülyéskedés megy mindenhol és akiből nem zsigerből dől az idiótaság, az perifériára szorul.


Nem szoktam feladni a dolgokat, kis szünet kell, amíg újra erőre kapok az ismerkedéshez. Talán egyszer találok egy hasonló mentalitású, de lányosabb érzületű, vékony passzív fiút.

2019. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is így vagyok.osztom az utolsó álláspontját.Nagyon nehéz "normális"értékrendű pasikat találni.amit leírt az mind mind szimpatikus nekem ,bár én dohányzom.talán ezért is nehéz az ismerkedés.Nem tudom van e még olyan passzív aki ezzel együtt is el tudna fogadni.
2019. máj. 30. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 2 éve keresgélek, de nem találtam olyat aki szeretne velem találkozni és nem 30+-os apperantly a korosztályomnak nem jövök be. Emelett visszahúzódó vagyok és csak a nagyon jó barátaimmal vagyok nyitott.
2019. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy, kérdező? :)
2019. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
43
2019. jún. 7. 17:22
 10/10 0224 ***** válasza:
100%

2 és fél éve keresek. :(


28F

2019. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!