Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok miért a nőies férfiakhoz vagy férfias nőkhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
(Általában) Ha nekem nőként a nők tetszenek, akkor miért tetszenének az olyan nők, akik nagyon férfiasak? Nem pont a saját nemi jellegem keresem partnernek akkor? A férfiak miért válnak nőiessé, ha a férfiakhoz-férfiassághoz vonzódnak? Sok olyan is előfordul, hogy leszbikus valaki és a partnere egy biológiailag nő nemű ember, aki transznemű férfiként éli az életét. Nem értem. Most a biszexualitást hagyjuk, meg hogy mindegy, hogy milyen nemű, csak a személyisége számít, mert azt értem, persze :)
2019. máj. 31. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Mert a homo (akár ffi-ffi, akár nő-nő) kapcsolatokban is ugyanúgy megvan a domináns és a szubmisszív szereposztás, mint a heteró kapcsolatokban (ahol általában 95%-ban a domináns a férfi, a szubmisszív a nő).


És ez, hogy ki dominánsabb típusú, ki szubmisszívebb, nem csak a viselkedésben jelenik meg, de a megjelenésben is. Magyarul ha én egy dominánsabb homo vagyok, akkor egy szubmisszívebb embert keresek magam mellé, amit részben már a külső alapján is lehet sejteni, hogy ki lehet olyan és ki nem.

2019. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlenül igaz, én is inkább a szubmisszív típus vagyok, de a mind viselkedésileg és megjelenésileg is inkább kisfiús, mint sem nőies. Vannak tényleg ilyen kapcsolatok, de szerintem sokan nem ezt keresik
2019. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora hülyeség már amit az első ír.. Egy csomó férfias passzívot ismerek és majdnem ugyanannyi nőies aktívot.. -_-
2019. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem ismerek annyi homoszexuális párt, hogy nonszensz elmleteket tudjak gyártani a dominanciáról és szubmisszivitásról (ami a hetero kapcsolatokban is rossz és sok esetben gusztustalan) meg arról, hogy a homoszexuálisok a hetero kapcsolatokat utánozzák; a médiában bemutatottakból pedig nagyon nem akarok kiindulni..

A homoszexuálisoknál viszont a nemi sztereotípiákhoz való hozzáállás sok esetben teljesen máshogy néz ki, mint a heteroknál.

Pl hetero gyereklányoknál is van millió+1 fiús, aki magasról sz...rik a rózsaszínre meg a barbizásra, és nem akarta azóta kipróbálni anyu sminkjeit, mióta megtanult járni, de a hetero lányokban ez a maszkulinitás nem marad meg (nem maradhat meg) mert amint nemileg érettek lesznek, rájönnek, hogy egy fiú sem fog így vonzódni hozzájuk.

Sok fiúban is van egy nagy adag feminitás, bár nálik inkább pont, hogy a fiú társaik cikizik őket érte, és ezért változnak meg.

Ha viszont homoszexuális vagy, nem kell ezek szerint a szabályok szerint játszanod, és jóval több androgün meleg is van, mint hetero.


Ha pedig valamilyen embertípusból több van, akkor nagyobb eséllyel lesznek ilyen párosok is.

2019. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség!!én a férfias borostás passzív srácokat kedvelem!
2019. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak általánosítás amit még a média is tol. És mint minden általánosítás ez is teljesen alaptalan. Igen. Van rá példa de legalább ennyi ha nem több ellenpélda is. És nem csak homo emberek közt.
2019. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen különböző dolog, hogy alakzatilag, esztétikailag, érzelmileg milyen neműhöz vonzódik az ember. Ezek nem mindig vágnak össze. A létező "minden téren heteró" és "minden téren homó" kategoriák nem árnyalják ezt a kérdéskört megfelelően.
2019. jún. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás, szterotípia. Kívül belül férfias vagyok (nem nagy szőrös állat, hisz ez is sztereotípia) mély a hangom, nem affektálok, stb. Aktív vagyok és az ugyan ilyen férfias pasik vonzanak. Továbbá a tökéletes test, hatalmas farok és társai sem szempontok számomra.

Nekem van egy hipotézisem erre vonatkozóan egyébként. Lehetséges, hogy akinél a genetikai tényezők játszanak leginkább szereoet, azok a férfias férfiakat kedvelik, akik a genetika mellett a szovializálódás során olyan hatások expozíciójának voltak kitéve, azok a feminimebb férfiakat részesítik előnyben.

Megérne egy kutatást, de sajnos nem hiszem, hogy túl releváns módszereket és szűrési feltételeket tudnék meghatározn, így nem is felelnének meg az eredmények a tudományos közlés kritériumainak.

De szerintem érdekes, hogy sok férfias meleg fsminimebb férfit részesít előnyben, sokan meg épp a férfiasakat.

2019. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha van itt egy pszichológus, szociológus, aki megcáfol vagy megerősít, szívesen meghallgatnám az álláspontját, mert érdekel.
2019. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy,etértek én homoszexuális vagyok ezért a férfiakhoz vonzódok.és egy férfi legyen férfias.persze abszolút nem szólom le akik a feminim pasikat kedvelik.ez ízlés dolga.
2019. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!