Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám elfogadni saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni saját magamat és hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Hülye a kérdés tudom...De egyszerűen úgy érzem,hogy nem vagyok normális,és hogy miért pont én?


Help


2019. jún. 7. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus
2019. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichológushoz mész, nézz utána hogy lgbtq barát-e. Nem hiszem hogy nagy baj történhet de sose lehessen tudni. Azon kívül csak az idő segít és az hogyha felismered hogy te így vagy tökéletes
2019. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Éld úgy az életed, hogy a mindennapjaid részévé váljon az, hogy meleg vagy! Ismerőseidnek még ne mondd, majd akkor ráérsz coming outolni, amikor te is elfogadtad!

Beszélgess emberekkel társkeresőkön, nézegess pasikat. Később menj el melegbarát helyekre, meleg bárokba, ismerkedj. Ne kapcsolat, ne szex, csak ismerkedés, hogy magadban tudatosuljon, hogy a szexuális orientációd is olyan dolog, mint pl a hajad színe! Ilyen lett a genetikád, ne a hibát lásd benne, találd meg az előnyeit! Hidd el, vannak!

Sok sikert hozzá! menni fog ;)

2019. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Verd ki.
2019. jún. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel saját magadnak a kérdést és próbáld megválaszolni:

"Miben lesz jobb az életem ha nem fogadom el saját magamat és azt hogy meleg vagyok?"


Megsúgom neked, hogy semmiben. Attól, hogy nem fogadod el attól még meleg vagy, sosem leszel hetero. Sok meleg él álarccal, nem kevesen még hetero házasságba is belemennek csak azért mert ez a "normális". Közülük egy csomóan aztán rájönnek évtizedekkel később, hogy voltaképpen elcseszték az életüket, sőt nem csak a sajátjukat, hanem a feleségeikét is, akik végig azt hitték, hogy párjuk szeretik őket. Ne akarj ezen az úton járni.

2019. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó megoldás: idő. Ha türelmes vagy, elfogadod magad. Úgy a legjobb magadnak. Én is megtettem, egyébként meg rájöttem, hogy milyen jó, hogy meleg vagyok. Nem akarnék hetero lenni, nem változtatnék rajta.
2019. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!