Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Nektek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Nektek bejön ha a passzív partner magasabb nálatok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Én passzív vagyok és elég magas, volt már partnerem aki alacsonyabb nálam, és nem tudtam eldönteni hogy csak "tolerálja", vagy kifejezetten bejön neki, hogy magasabb vagyok nála.
2019. jún. 7. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
197 cm vagyok. Várom azt a passzívot, aki magasabb nálam. Még nem találkoztam ilyennel.
2019. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahha!nagyon
2019. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadom, szexuálisan vonzanak, izgatnak a magasabb, vagy mondjuk masszívabb, erősebb alkatú srácok is... de érzelmileg csakis az alacsonyabb, törékenyebb, cuki, oltalmazandó fiúk tudnak megfogni. Más felállás eleve nem tud kihozni belőlem érzelmeket, legfeljebb testi vágyat.
2019. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem fontos, hogy legalább egy kicsit alacsonyabb legyen nálam a partnerem. :)
2019. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!