Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van ilyen aktív meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnotherTwinkBoy kérdése:

Van ilyen aktív meleg?

Figyelt kérdés

Passzívként felmerült bennem a kérdés, hogy vajon van-e olyan aktív férfi, akinek nem fontos a párja farka...

Arra gondolok itt, hogy az aktív fél nem igazán csinál semmit párja farkával.

Még nem voltam úgy szexuálisan együtt férfival, viszont egyáltalán nem izgat hogy valaki orálisan kielégítsen vagy bármi ilyesmi...

Egyébként még csak 18 vagyok, szóval bármi változhat az évek során. Puszta kíváncsiság :)



2019. jún. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a biszexek között több ilyet találni, de vannak ám ilyen alfa melegek is akik ide sorolhatók. :)
2019. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívként szeretek foglalkozni a partnerem farkávL is, de soha nem érdekelt hogy mekkora van neki.
2019. jún. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne lenne, csak tudod, engem is már rég kivetettek a melegek maguk közül, mióta eluralkodott közöttük ez a fâszfétises csoportosulás. Mert ez, amit ma homoszexualitásnak tartanak, nem több annál. Régen az is melegnek számíthatott, akit a test, a has, a comb, a láb, a fenékdomborulat, a felsőtest, vagy bármi más izgatott fel egy férfi testből... És gondolata nem volt rá, hogy farkakkal bármit is kéne kezdeni. Beleértve akár a sajátját is. Nem mindenki a nemiszervekkel kapcsolatos dolgokra izgul. (És akkor még szépség iránti vonzalomról és lelki érzelmekről nem is beszéltem.)


Mára a homoszexualitás egyenlő lett a fâszfétises férfiak, illetve a megdugásra vágyó "férfi vagyok"-hoz kétkézzel ragaszkodó nőagyú személyekkel. (Ami amúgy nem is szexuális orientáció, hanem pszichológiai gendermásság, de hát aki nem akarja érteni magát, az ne értse...)


Úgyhogy csókoltatlak benneteket, ebben a felállásban több száz millióan a földkerekségen nem tudnak részt venni, miközben mindenki érzi, hogy 2-3-szor annyi meleg lenne, mint amennyi van. Nem véletlen kerülgeti annyi látensnek, kíváncsinak, furafétisűnek, zavarosnak meg nemfogadtamégelmagátnak csúfolt ember a témakört. Aki természetesen meleg lenne, csak nem asszopásra és aszcsodálatra vágyik, meg a többi rettenetre. Ha ezt teszik számára kötelezővé, ezt teszik a melegség definíciójává, akkor több száz millió ember nem tud meleg lenni.


Lógnak a levegőben, szépen el vannak kenve a semmibe, és akkor a fâszszexuális melegtársadalom - ez lenne a helyes kifejezés rá - kényelmesen hátra dőlve nyugtázza, hogy belőlük áll az egész melegvilág. Na pontosan ugyanezt csinálta 20 éve még a heteró társadalom is, abban hitegette magát - évezredig sikeresen - hogy csak ők léteznek, homoszexualitás tisztességes országban nem létezik, azt kiderült, hogy de... 20 éven belül a különböző furafétisű heterók és alternatív homoszexualitású rétegek is simán verni fogják lélekszámban ezt az egész mai LMBT hóbelevancot, akik ma már aljasabban kezelik, és fojtják meg az alternatív szexuális elgondolásokat, mint ahogy annak idején a heterók tették velük ugyanezt. De hát majd a történelem megismétli magát, aztán helyre kerülnek a dolgok.


Szóval röviden a "van-e olyan aktív férfi" kérdésre: Van, csak azt már rég kipenderítették, hogy "Te akkor nem is vagy uzi vagy: nem is vagy igazi férfi, mit akarsz akkor, menj a francba!" Hát elmentek a francba az ilyen emberek, és rohadt nagy ívben kerülik az egész melegtársadalmat, melegtárskeresőn nem fogsz ilyet találni.

2019. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tartanám heteronak magam mint bi-nek. Engem nem vonz semmi a férfi testben, így a pénisz sem. Viszont az nem zavar ha leápol egy férfi mivel jó érzés. Engem csak a női test vonz, imádom simogatni csókolni. Viszont egy férfi testével ezt nem tudnám megtenni, se orálisan kielégíteni egy férfit se megcsókolni mert ezek taszítanak.
2019. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan aktív vagyok akinek az igényei nem merülnek ki a dugásban.nekem fontos az előjáték és az érzelem.emellett szinte lényegtelen hogy kinek mekkora.azt gondolom egy jól sikerült előjátékkal és érzelmes együttléttel garantáltabb a mindent felszabadító élvezés.nekem legalábbis ezért lényegtelen hogy kinek mekkora a farka.nekem annyi a lényeg hogy passzív srác legyen férfias.
2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki heterónak tartja magát és férfivel szopatja magát, de nővel szeretkezik, mondván,a férfi test nem vonzza.....na az ilyen ....most kulturáltan írom, nehogy sértődés legyen...szép halkan menjen a jó francba.

És amit tesz,a nő háta mögött, azt szépen, kamatosan kapja vissza.Minél hamarabb !

2019. jún. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem aktívként nem érdekel a passzív pénisze, esdig senkit nem zavart , sőt volt aki kérte hogy teljesen hagyjam neki figyelmen kívül.
2019. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!