Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal meleg srácok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal meleg srácok, akik az idősebb 30-40es korosztályhoz vonzódnak, mi a vonzzó abban a korosztályban?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok akik esetleg anyagi okokból teszik ezt ,hanem akik érzelmi szempontból jönnek össze az idősebb pasikkal.valamint persze itt nem a 16 éves korosztályra gondoltam.
2019. jún. 10. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyelore nem talalkoztam olyan korombeli sraccal, akirol nem sut, hogy meleg. Nagyon orulnek, ha olyannal hozna ossze a sors, aki fius/ferfias, nekem ezek jonnek be. Az idosebb korosztalyt azert szeretem, mert ott, meglatasom szerint tobb ferfias ferfi van.
2019. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem érzelmileg többet jelent az idősebb pasi akivel most vagyok, neki viszont csak a szexuális igényeit elégítem ki sajnos. Ami a vonzó az az hogy ezen a korosztályon látni egyedül a férfiasságot
2019. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tökéletes korosztály számomra:'). Értelmesebbek, komolyabbak és tudják mi kellhet nekem. Ez abszurdnak hangzik talán, de nekem jobb érzés, ha kiszámíthatóbb, érzelmileg stabil férfiakkal ismerkedem, akikkel nem csak szexelni lehet. Külsőben is többet ad, ha a másik idősebb.:)


De egyelőre csak keresem azt a férfit akivel kiegészíthetjük egymást...


Ha van idősebb érett pasi itt, Ő írhat nyugodtan.(:


21 m/p

2019. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a 30 plusszos korosztály tetszett. Egyszerűen őket látom vonzónak. Már nem érződik rajtuk a "fiú" csak a férfi. Persze vannak kivételek.

Már én is beértem ezt a korosztályt, szóval most már mondhatom, hogy a korombeliek vonzanak.

2019. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Idén leszek 50 éve, nem nézek ki rosszul,vannak érzelmeim is,ki is mutatom, és szeretem, ha felém is kimutatják.

Tíz éven belul három fiatal, huszonéves sráccal volt párkapcsolatom, több évig mindegyikkel.

Egyiket sem én kezdte, sőt a korkulönbség miatt le akartam őket beszélni.

De mindegyikre az volt jellemző, hogy habár voltak érzelmek,de nem volt kristálytiszta , mit is akarnak az élettől és mit várnak el maguktól és a másiktól egy kapcsolatban.

Mind a három sajnos szakítással végződött, és minden esetben egy nálam idősebb,és később beigazolódottan link, vagy erőszakos férfi miatt.

Így már elég szkeptikus vagyok, hogy mi légyen tovább..?:)

De ha van olyan,ebben a fiatal korosztályban, aki komolyan tudja mit akar, ezért tenni is tud, akkor örömmel várnék a jelenleg ures szívembe egy lakót.

És még valami, nem szex felől közelítve, hanem érzelmileg felépítve. Érzelem nélkul nincs jó szex.

50 f/a

2019. jún. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gayguy69 ***** válasza:
100%
Mert az idosebb pasik mar tapasztaltabbak es felnottebbek! Valamint jo szorosek
2019. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Én 40 vagyok.

De Miskolcon nem találok 18-20 közötti fiatal srácot.

2019. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a vékony szálkás 40+ os apukák tetszenek érzelmileg hozzájuk vonzódom nem tudom megfogalmazni miért de jó hozzájuk bújni
2019. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!