Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg srácok akik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg srácok akik az idősebb (nem nagypapi) korú pasikat szeretitek, miért és általába milyen kapcsolatra keresitek őket?

Figyelt kérdés
Milyen idősen milyen koruak jönnek be.
2019. máj. 23. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Messze nem vagyok nagypapa korú, de egy fiatal 16 körüli sráchoz képest idős vagyok, akár az apja is lehetnék a 40 évemmel! Akár tartós, vagy alkalmi, vagy egy olyan szexhaveri kapcsolatot is elképzelhet velem egy fiatal, aki igazi kényeztetésre vágyik, és nem zavarja a korom!

Sajnos ilyen partnert Budapesten nem igazán találok!

De talán majd egyszer...

2019. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez nálam az illetőtől függ, akár belső, akár külső tulajdonságok. Szeretnék egy állandó partnert, de a legtöbb jelentkező nős, így nehézkes
2019. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom mint az első kommentelő.Én is a negyvenes éveim elején járok,és tényleg nem igazán lehet találni társat semmilyen kapcsolatra,még aktívként sem.Pedig nem 16 -20 évesekre vágyok.annyi hogy fiatalabb legyen.De nincs, vagy csak ígérgetnek.Jo mondjuk én Bp.től 15-20 km re lakom.dehát ha nwm két metrovagy villamosmegálló,attól az még nem távolság.
2019. máj. 24. 04:03
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Budapesti vagyok, fuggetlen, férfias,határozott ember, de engem is a pénzéhes, magukat eltartatni akaró, vagy beteg,vagy idióta fiatalok találnak meg.

Ha csak szexet akarnék, naponta lehetne más és más, de soha nem megyek ilyenbe bele.

Volt párkapcsolatom fiatal sráccal,jóval fiatalabbal mint én. Minden okés volt, de mindegyik nálam idősebbért hagyott el.

Egyébként én a filosz kinézetű,szerény, szemuveges srácokért rajongok, de inkább 25 felettiekért...

Azt hiszem, ők elég csendesek,visszahúzódóak, ezért nehéz találni. És nem járok meleg helyekre,sem szaunákba,sem bárokba, így még nehezebb. Neten katasztrófa a társkeresés.Linkek,beképzeltek és bi vagy hetero gyávaságok..


49 F

2019. máj. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Talán nem a gyerekek közt kéne keresgélni. Legalább a 18+-ot megvárhatnátok. Persze ez csak szubjektív vélemény, attól, hogy nekem ez nem ok, ha mindkét félnek belefér semmi közöm hozzá...
2019. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmm...te a 25-35 ig gyereknek tartod?
2019. máj. 24. 10:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

25-30-35 eves pasikat mindig orommel szopok le :)

De fiatalabbakat is csak nem ez volt a kerdes xD

2019. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha Pesten nem találsz, akkor vidéken, abszolút vidéken mennyi az esély találni bárkit is?! Még ha nem is a szomszédot szeretném, de nem is a közelből, akár messzebbről is, de nem, semmi esély. 😞
2019. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, nekem mindig az idosebb pasik jottek be. Ha ertelmesek es jol tartjak magukat, akkor semmi problema.


A korombeliek tobbsege eretlen, szavahihetetlen es ostoba.

2019. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a miért részére válaszolnék a kérdésedre magamból kiindulva. :)


Nekem alapból a férfias/érett srácok / férfiak jönnek be olyan 35-40 éves korig max. De kizárólag csak azok akik jól tartják magukat és nem látszik meg rajtuk a kor.


Nagyon imponálóak számomra a testi/méret különbségek. Pl.: imádom ha a nagy tenyerükbe fogják a kis kezem, vagy amikor átölelnek és beburkolnak a felsőtestükkel.


Valamint határozottak, nem labilisak (mint a korombeliek) , tudják mit akarnak és nem köntörfalaznak, illetve rengeteg tapasztalatuk van.


Sokkal könnyebb velük egyről a kettőre jutni. És itt nem az anyagiakra meg az egzisztenciára gondoltam...


20/F

2019. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!