Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ha leitatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ha leitatnak titeket, lenne kedvetek egy nőhöz aki tetszik?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy meleg srác nem érez szexuális vonzalmat a nő iránt az alkoholtol megfelelő mennyiség után max a világát nemtudja majd és ha fel is izgul majd csak azt hiszi férfival van vagy mégse meleg hanem biszex..:D
2019. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leitatnak, akkor az lenne, hogy gátlástalanul megközelítem azokat a pasikat akik bejönnek. A piától nem változik a nemi orientáció.
2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a meleg srác akinek bejön egy nő az nem meleg, hanem biszex.
2019. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kizárólag gyermeknemzés céljából.
2019. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


javítva:


Az a meleg srác akinek nem csak a pasik jönnek be, hanem a nők is az nem meleg, hanem biszex.

2019. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már példa rá buliban, hogy sokat ittam, és nálam is az volt mind a 2-enél, hogy bártabban próbálkozok a pasiknál.

De csajhoz hozzányúlni eszem ágában sem lenne.

Egy hetero pasi is lehet full részeg, de akkor sem közelítene egy másik pasihoz (legalábbis aki biztos a szexualitásában), ha piásan pasizik egy pasi az józanul is megtenné, csak nincs bátorsága.

2019. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nem tudok inni mert még nem volt olyan nő aki egy picit is felizgatott..
2019. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha sokat iszok akkor szinte bármiben benne vagyok lánnyal is és fiúval is szóval biszex vagyok.. De egy meleg srác nem hiszem hogy ha sokat iszik akarna bármit is egy nőtöl..

Szóval ne haragudj meg de a kérdésednek semmi értelme nincsen.

Szerintem.

2019. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!