Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik a tesi tanár (férfi)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a tesi tanár (férfi) az iskolában és nagyon megnézném neki a farkát? Szerintetek hogy tudnám?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Lopd el a telefonját. :D vagy ha hozzáférsz telo/laptop szinkronozáld a fiokod az övével. Google megengedi, hogy amit a felhobe feltolt, te is lásd.
2019. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezd meg hogy leszophatod-e:)
2019. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Odamész jelenteni hozzá és ezt mondod!

Tanár úrnak jelentem tisztelettel, az osztályból nem hiányzik senki és szívesen leszopnám azt a nagy kért ami Ön alatt van. Majd egy mozdulattal lehúzod a nadrágját!

Amúgy remélem Te se gondoltad komolyan a kérdést

2019. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Először leérettségizel, aztán amikor már végeztél a suliban megteszed neki az ajánlatot. Máshogyan baj lehet belőle.
2019. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, néhány példa:


1. testnevelés óra után közös zuhanyra hívod.

2. kirándulni mész vele, és úgy intézed, hogy közös szobában légy vele. (Én egyszer láttam ily módon egy 24 éves tanáromét.)

2019. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1x összetalálkoztunk szaunába. Kicsit zavarba voltunk
2021. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!