Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti kaptatok mar szuperorgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptatok mar szuperorgazmus farok Masszazst?

Figyelt kérdés
Mit takar ez? Egy sráccal ismerkedek. Mesélte hogy megmutatja de törölte magát. Azt mondta sokaknak csinàlta màr ès neki is. Ezèrt remèlem hogy valaki tud mondani valamit? Tènyleg olyan huha de jó?
2019. jún. 17. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle konkrétum nélkül én csak a lingam masszázsra tudok gondolni.
2019. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ne nekem írjatok privit! Nem tudom megmutatni! Emiatt keresek valakit èn is mert tudni akarom mi ez.
2019. jún. 18. 10:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy több mint egyórás masszázs. És lazító testmasszázzsal indul. Nyak, hát, lábak, talp... aztán kell megfordulni...

Az a lényege, hogy precízen alkalmazkodni kell a klienshez, mert ha hamar elmenős fajta, akkor is csak a 70. perc körül durranhat el. Aki meg nehezen megy el, annak is ekkor kell elsülnie egy végső extázisban. [Anális izgatás is van benne]

2019. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!