Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden nagy farok vastag is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nagy farok vastag is?

Figyelt kérdés
Tehát kizárt hogy nagy legyen de vèkony? 18 cm felettire gondolok. Egy bi srác

2019. jún. 17. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

nem, az enyém vékony.

Fiatalként, szűzként, azt hittem teljesen jó a farkam, mert ha picit csaltam, akkor 18 centi is volt, de stabilan 17cm, és sosem volt igazából panasz rá, oda kellett figyelnem, hogy ne okozzak fájdalmat lányoknak ha túl benyomom, mert megsértheti a méhszájat 1-2 pózban.

Majd amikor jött a tapasztalat, rá jöttem, hogy átlagon aluli a vastagsága ami most nem zavar, mert nem befolyásolja a kapcsolatomat, de meglepődtem, hogy ezek szerint nem ez a normális vastagság, ami nekem van.

Főleg amikor megnézel néhány műfarkat és látod a méreteket és rájössz, hogy amit nézel az hivatalosan az "átlagos vastagság" és mellette még vannak igazán vastagok is, na akkor nyelsz egyet, hogy a tied tényleg vékony...

2019. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy összefüggene a kettő.


Miért kérded?

2019. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem vastag is, de nincs összefüggés
2019. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kicsi de nagyon vastag de van nagy es vekony. A peniszek valtozoak akár az arc is.
2019. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem arányaiban hosszabb, mint vastag. Mármint egy átlaghoz viszonyítva.
2019. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszabb, mint az atlag (kb 19), de sztem lehetne vastagabb.
2019. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, hogy hosszú legyen, de vékony. Van olyan.
2019. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kizárt. De volt valami kutatás 15.000 emberrel, ami azt mutatta, hogy a kettő közepesen összefügg. Tehát ha valakinek hosszabb, mint az átlag, akkor valamivel valószínűbb, hogy vastagabb is az átlagnál.
2019. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi az átlag és mi az igény? Aktiv vagy passziv oldalon, orál vagy análhoz?
2019. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!