Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbok szándékosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbok szándékosan "tévednek be" a homoszexuális rovatba?

Figyelt kérdés
Miért akarják, hogy meghalljuk mennyire megvetnek minket? Unatkoznak?

2019. jún. 17. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez a gondolat most h jött ?
2019. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyébként amúgy az első vagyok aki homofób idézőjelesen annak maga vannak homo hajlami csak ezt bizonyos okomiatt lehet nem fejezheti ki de maga az ember működik így ha valamit el akkar nyomni így vagy úgy foglakozik vele érdekes az élet :D
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem egyébként.Jogos a kérdés!
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
A homoszexuális rovat nem azt jelenti hogy csak homoszexuálisok olvashatják, hanem azt, hogy maga a kiírt kérdés homoszexualitás témájú. Ha egy heteró tudja a választ a kérdésedre, ugyan úgy megválaszolhatja bármilyen kategóriában.
2019. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem aki ide téved az nem véletlen.érdekes, én nem szoktam a hetero rovatba tévedni.....mert nem vagyok hetero és nem is érdekelnek az ottani témák.
2019. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem (ahogy én is, nem homofób hetero nőként) egyszerűen egyben a szexualitás kategóriát olvassák aztán néha egyszerűen meglátnak egy kérdést ami különösen nem tetszik nekünk.
2019. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
"Egy suta balf@x vagyok, ezért a Szexualitás rovatban keresgéltem, de véletlenül egy homoszexuális kérdést nyitottam meg, mert annyira idióta vagyok, hogy nem veszem észre a kategóriát. És ha már itt vagyok, akkor fröcsögök valamit, hadd élvezkedjek egy kicsit a mocskos k@csögök@n." - Körülbelül így.
2019. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
A fóbia félelmet jelent, tehát fél valamitől. Legtöbbször a saját ferde hajlamaitól, amit úgy próbál elnyomni hogy kompenzál...izgatja a dolog, ezért elolvassa, de mikor rájön mennyire izgatja elkezd "mocskos buz@@-ni", mert azt hiszi hogy meggyőzheti saját magát is.
2019. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, mint amikor az ATV Youtube-videói alatt rendre hatvan-hetven habzó szájú fideszes beírogató őrjöng... Bâszki, ott van nekik X milliárd közpénzből hatszáz saját csatorna, mért nem azt nézik? Tényleg, ki nézi azt, ha még ők se azt nézik?
2019. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember az egész Szexualitás rovatot nézegeti, nem megy bele külön az altémákba és ott lát homo kérdéseket is.


Pl egy heterónak vannak kérdések a heteró, az egyéb kérdések és a fogamzásgátlás témakörben is, de nem akarja ezeket egyesével nézegetni, ezért az egész rovat van neki megnyitva, hogy minden kérdést együtt lásson.

2019. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!