Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Járnátok olyan biszexuálissal, akit a saját neme vonz legjobban és olyannyira gyenge benne a heteroszexualitás, hogy ellenkező neművel még szexuális kapcsolatot se akar létesíteni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan biszexuálisok, akik szinte már melegek. Magyarán heteróra tudják inni magukat, de józanon/alapjáraton nem akarnának az ellenkező neművel kikezdeni, mert olyannyira gyenge bennük a heteroszexualitás. Járnátok-e ilyen emberre? Ha igen/nem, akkor miért?

2019. jún. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen. Ha tud szeretni engem, akkor miért ne?
2019. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon érdekel, mert én is ilyen vagyok
2019. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Főleg ezért: "A meleg és leszbikus közösségekben ellenben gyakori a biszexuálisok negatív megkülönbözetése, mondván, hogy kapcsolataikban megbízhatatlanok, mert bármikor elcsábíthatja őket az ellenkező, esetleg az azonos nem."


Forrás: [link]

2019. jún. 21. 22:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Emiatt érdekelne az, hogy a melegek járnának-e olyan biszexuálissal akiben szinte alig van heteroszexualitás (s azt gyakorlatilag nem akarja megélni/kiélni).
2019. jún. 21. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt módon nem attól függ, hogy mennyire bi, vagy meleg valaki. Ha hűséges, akkor az is marad. Ha meg iszik és meg akarja csalni a másikat, tökmindegy, hogy kivel, de megteszi.
2019. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Járnék, ha tetszik külsőre és belsőre is. ;)
2019. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
ugyan én bi vagyok. de tudnék ilyen bivel sőt. De legyen csajos.
2019. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!