Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterók, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók, mit tennétek, ha valaki a saját nemetekből szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Hogyan utasítanátok vissza? Mit tennétek, ha nem értene a nemből? Visszaélnétek azzal, hogy felvállalta nektek, hogy meleg?

2018. jan. 11. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Én biszex vagyok de mond neki hogy te te hetero vagy.

Talán határozottabban mond neki hogy nem.

Hogy élhetnél vissza vele?

2018. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha szerelmet nem is vallott de gyakran írogatott egy ilyen ismerősöm. Azt hitte hogy egy heteró megváltozhat. Erre elküldtem neki linkeket amik ember fejű állat bébi hibridekről szólnak, azzal a megjegyzéssel hogy nyugodjon meg mert vannak nála aberráltabbak is akik kecske-, disznó-, kutya- vagy birkaszexet végeznek. Soha többé nem zaklatott.
2018. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Az első vagyok.

De egy hetero az hetero marad, hogy gondolhatja bárki hogy belemenne többe?

Akkor már biszex minimum

2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első: ha mondjuk nem tudja senki róla, hogy meleg, és csak neked mondta el. nem biztos, hogy szeretné, ha kitudódna.
2018. jan. 11. 18:54
 5/19 Ramone ***** válasza:
9%

Kettő mondat erejéig megprobálnám tudtára adni hogy tűnjön a közelemből mert állcsúcson pattintom és ha tovább erőlködik akkor további szankciókat vezetek be


Aztán ütök

2018. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsók 😁 ilyen hülyékkel szerintem egy tanult meleg biztos nem barátkozna, nem hogy szerelmet valljon.
2018. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Először szépen mondanám hogy húzzon a faszba. Ha ebből nem ért akkor kitaposnám a lelkét hogy azt is elfelejtse hogy kell érezni.
2018. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2%
Nekem inponálna és valahogy hasznot huznék belőle. Az igazság kedvéért meg kell mondjam, hogy én sose voltam hetero, amiota az eszem tudom, a saját nemem vonzott. De egyértelmüen 8 éves korom óta.
2018. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
#8 de szar nekik, lol
2018. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Leszrnám. Semmit nem foglalkoznék vele, levegőnek nézném. Egy szót sem érne meg nekem.
2018. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!