Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, akik már szexeltek nővel! Hogy voltatok rá fizikailag képesek?

Figyelt kérdés
Egy férfinál akkor is előfordulhat, hogy nem áll fel neki, amikor a szerelmével van, csak nagyon izgul az első alkalomkor. Na, akkor hogyhogy nem konyul le egy nőre, akihez nem is vonzódtok?
2019. jún. 23. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
A reggeli merevedés csodákra képes.
2019. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thillmin ***** válasza:
100%
Voltam nővel, és némiképp mókás volt kinyalni neki, viszont végsősoron a kérdésedre az a válaszom, hogy sehogy. A hölgy szájjal megoldotta, hogy legyen egy 95%-os merevedésem, de mire gumit húztam és pozícióba kerültem, már lelankadtam annyira, hogy nem tudtam berakni neki. És ebbe számold bele, hogy én azért egy ici-picit érzek valamit nők felé is, és vannak nálam sokkal egyértelműbben melegek is. Uff.
2019. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arra felállt hogy leszopott, de nem élveztem rosszul éreztem magam benne. Magára a helyzetre áll fel, hogy egy lány aki amúgy nem taszító leszop, és elélvezek, de nem érdekel az egész és nem is akarnám többet, pasival ezerszer jobb azt élvezem is. Egyszer volt ilyen és elég is volt. Az hogy én csináljak bármit egy lánnyal el nem tudnám képzelni.
2019. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
#3 én így láttatlanban leszopnálak!
2022. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!