Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti próbálkoztatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoztatok már a herezacskótok megnyújtásáv? Ha igen milyen eredménnyel járt?

Figyelt kérdés
És még annyi hogy ennek nincs semmilyen egészségügyi kockázata?

2019. jún. 24. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, soha. Egyébként miért akarnád ezt?
2019. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én magam nem szeretnem, félreértés ne essék. Egyszer olvastam egy fórumon és engem érdekelne, hogy mások miért csinálják.
2019. jún. 24. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én néhányszor eljátszottam a gondolattal, hogy lehetne még lógósabb (egyszerűen felizgat, ahogy lóg és himbálózik, minél mélyebbre lóg, annál szexuálisabb). De kizárólag kíváncsiságból olvastam utána, már eleve sem tűnt kivitelezhetőnek kockázatok nélkül. És valóban: az egyik fórumon írta valaki, hogy megsérült az ondóvezetéke.
2019. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem alapból lelóg a péniszem alá szivesen cserélnék olyannal akinek kisebb
2019. jún. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen gyakorlat..elvileg nyulik,de veszelyes a serulesek miatt,meg kell elégedni ami van
2019. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Térdig erő eredménnyel. ::((

Be se fer a csajok szájába.

2019. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Péniszhosszabbításról már halottam, de herezacsi-hosszabbításról még nem. :-o Persze, bármi lehetséges!

Mi értelme lenne? Gondolom, a herék méretét, működését ez nem befolyásolná. Ráadásul, a hideg-meleg közegben való leereszkedést és felhúzódást viszont biztos nem segítené, az lehet károsan hatna. (A herék azért vannak a testen kívül, mert árt a spermáknak a test melege. Hidegben viszont behúzódnak, hiszen az sem túl jó számukra. Lógó zacsiban megeshet ez nem működne.)


Olyan emberek is léteznek, akik tudatosan képesek felhúzni a heréiket az alhasba (ágyékba). Lásd, azok a Kung-Fu mesterek, akik ezt gyakorolják.

Olyanok is vannak, akik képesek elhúzni a heréjükre, nemi szervük köré kötve nagyobb súlyokat, akár egy autót, kamiont. :-o Az övéké biztos jó sokat nyúlik közben. :-o

(Nekem már leírni is fáj, már a gondolat is!)

2019. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én a zacsim méretét vákuum pumpával szoktam megnövelni. Pár órára gyönyörű látványos,nagy méretet csinál. De aztán visszaáll az eredeti méretére. Izgató, figyelem felkeltő. Imádom!
2021. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát én most a vállamon hordom.
2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szilikon gyűrűkkel szoktam hosszabbítani ami nagyon jó érzés 10 12 cm hosszúra is kinyujtom és ilyenkor kőkemények a heréim mint most.
febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!