Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orvosi egyetemen mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosi egyetemen mennyire lehet nyíltan vállalni, hogy meleg valaki?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Sem férfiként sem nőként nem javasolnám.
2019. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Pár hónapja volt egy nagyobb botrány egy orvosok által látogatott hazai portálon elhangzott erősen rasszista és homofób fórumbeszélgetés kapcsán. Az alapján a magyar orvostársadalom is erősen megosztott a témában és úgy tűnt, hogy a negatív hangok vannak többségben. Pedig az ember nem ezt várná olyanoktól akik az életüket (legalábbis papíron) arra tették fel, hogy másokon segítsenek.

A fentiek alapján én biztosan nem vállalnám nyiltan az orvosin sem.

2019. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez... Elég durva azért. :D
2019. jún. 27. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorito nácik
2019. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos konkrét tapasztalataim nincsenek, de az ex orvosis barátom azt mondta szerinte elfogadóak. Illetve a saját tudásom is megosztanám: együtt dolgozunk sotés hallgatókkal a szexuális nevelés lehetővé tételéért mindenki számára, és akik oda csatlakoztak mind rendkívűl toleránsak. Mindenesetre én semmiképpen nem ajánlom, hogy rejtegesd bárhol is vagy.

Hitvallásom, hogy éljünk úgy és olyan életet amilyenek vagyunk és ahogyan tenni akarjuk... :) Szóval szorítok érted és mindenki másért hajrá hajrá <3

2019. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség elfogadó, érett és haladó gondolkodású fiatal. De én azért mégsem vállalnám teljesen nyíltan, csak barátok előtt, mert mindig akadna 1-2 idióta, és nem akarom hogy megbélyegezzenek vagy a hátam mögött pletykáljanak, hogy na ő az a meleg fiú... Aztán sok az arab, muszlim hallgató, és ők nem az LMBTQ elfogadásról híresek :/ Bár ki tudja, lehet akik itt tanulnak nem annyira veszélyesek, mintha ott is élnék egy arab országban.
2019. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha az orvosok nem tudják ezt elfogadni, akkor ki?
2019. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár az orvosiról nincsenek konkrét tapasztalataim, de nem hiszem, hogy ma akármelyik felsőoktatási intézményben problémát okozna az, hogy valaki nyíltan meleg.
2019. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván függ, hogy adott évben kikből tevődik össze az évfolyam, de szerintem nem gond... Sok évfolyamtársam nyíltan meleg, és nem érte őket atrocitás. Ráadásul nem is Budapest, hanem az egyik vidéki orvosi, de még itt se volt probléma belőle.
2021. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Érdekelne, vállaltad-e magad? Mi történt?

2021. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!