Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket mennyit és hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyit és hogy bántottak a gimiben, egyetemen, vagy munkahelyen, mert melegek vagytok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban cikiztek
2019. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én heteró vagyok de volt egy meleg srác az egyik régi munkahelyemen. szerintem ő eszméletlen jól kezelte az ilyen helyzeteket. egyrészt abszolút nem próbálta leplezni, másrészt minden egyes alkalommal rákontrázott amikor betalálták. pl. nézzétek hogy rázza a kis pics@ját! mire mindig valami olyasmivel válaszolt, hogy bizony hogy rázom, tegnap este úgy emlékszem nem zavart miközben a farkadon pörögtem! vagy jaj bocsi.. elfelejtettem, hogy megkértél, hogy maradjunk köztünk. hupsz. vagy: mi van mit nézel.. le akarsz pippantani? erre jött a válasz: nem csak akarlak, de le is foglak, és szerintem te még jobban is akarod mint én. de ne aggódj drágám, minden egyes cseppjét le fogom nyelni, nem fog pocsékba veszni. szerintem ez egy elég jó taktika kivédeni a parasztokat.
2019. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó..szerintem az ismerősöd 'zaklatói' szintén melegek voltak. Én pl heteroként sose mondanék ilyet egy melegnek, hogy le akar-e pippantani, meg alapból se nézném más srác seggét és tennék rá megjegyzést. Szóval ezek a fajta zaklatások inkább a melegekre jellemzők.
2019. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

En bi lany vagyok, remelem igy is erdekes lehet a valaszom.

Kozepiskolaban volt egy nyiltan leszbikus osztalytarsnom, vele gabalyodtam ossze, majd amikor nem akartam vele kapcsolatban lenni, szetkurtolte az osztalyban, hogy biszex vagyok.

Egesz evben bantottak erte, mentek a beszolasok pl. "f4szt vagy p1nat szereted jobban?" "ha harmasozni akarok majd kereslek" "nincs olyan, hogy bi, szimpla p1csanyalo vagy" es a tobbi. Vagy az egyik srac egyszer V alakba rendezte a kozepso es mutatoujjat es ny4last imitalt, mellette a masik meg meglokte, megrazta a fejet es o meg szop4st. Vagy ha csak 2 masodpercnel tovabb neztem egy lanyra, mar vihogtak. Dobaltak meg papirgalacsinokkal is, amikre egyeb "szellemes" beszolasokat irtak. Stb.

Mondjuk van egy erzesem, hogy engem azert csesztettek, mert gyenge voltam, az is tudott volt, hogy pszichologushoz jarok depresszio miatt...a leszbikus csaj pl tokos volt, sosem bantottak vagy legalabbis szemtol szembe nem mertek mondani neki semmit. En sajna nagyon nyomi voltam, feltem a konfliktusoktol, amit ki is hasznaltak...Ezutan atmentem masik szakra, ott nyugis volt minden.

2019. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Suliban hazafelé a buszon mindig volt olyan aki az egyik osztálytársamat cikizte mert meleg. Én is meleg vagyok de nem nyíltan.

Mindig kóstlgatta a haveromat, beszólogatott neki, én meg odavágtam hozzá hangosan a buszon, hogy ne flörtölgessen vele :D Az arca olyan volt mint a pirospaprika. :D

2019. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom a többieket is :)
2019. máj. 2. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sajnálom, hogy egyeseknek ennyire létminimumon van az intelligenciája. Engem szerencsére nem ilyenek vesznek körül, ezért még sosem volt ilyen, hogy nyíltan engem támadtak volna. De a hittantanárom pl. nyíltanaz órán inzultálja a melegeket, természetesen nem tudja rólam, hogy én is az vagyok(csak az osztálytársaim és 2 tanár). De többük szerint is leszbikus, aki egyszerűen nem bírja magát elfogadni úgy, ahogy van, ezért egy megjátszott életét él, mint Isten hívő báránykája.


Szóval szerintem a legtöbb támadás olyan melegekről származik, akik ne. Tudják és nem akarják magukat annak elfogadni.

2019. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*Melegektől....nem
2019. máj. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy mert nem tudták rolam

Ha valakinbeszolt azt mondtam hogy "szerintem te vagy a b7zi mert mindig a b7zuláson jar az eszed"

2019. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, azt mondjak nem latszik rajtam igy soha semmilyen inzultus nem ert. Akinek eddig elmondtam, mki pozitivan es tamogatoan fogadta. 25f
2019. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!