Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonévesen jöttem rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen jöttem rá hogy meleg vagyok, és ötletem sincs mit várjak a jövőtől. El tudnátok látni tanácsokkal?

Figyelt kérdés
20+ év tagadás és egy elég hosszú (de siralmas szexuális élettel rendelkező) heteroszexuális kapcsolat után kellett rájönnöm hogy igazából a fiúkat szeretem. Úgy érzem magam mint egy tinédzser, aki őszintén semmit nem tud erről az egész dologról. Meg tudnátok osztani a tapasztalatitokat velem?

2019. júl. 1. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy sráccal, és utána könnyebben tudsz döntést hozni.
2019. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül.

Nekem is volt három hosszú év heteroszexuális kapcsolatom. Nyilván mindig is tudtam hogy meleg vagyok, de nem akartam ezzel szembenézni, ennek fő oka a társadalmi elvárások voltak. Azt motiválgattam magamat, hogy mindent lehet, és fog ez menni csak akarnom kell, melegnek lenni nem normális és ezt el kell felejtenem stb. 19 évesen alakult is kapcsolatom, szép szőke lány volt, szeretett engem, én is szerettem a magam módján csak semmilyen szexuális vonzalmat nem éreztem csak egyszerüen barátként tekintettem rá.

Az első évben mindent megtettem hogy menjen ez nekem, pl felfüggesztettem a maszturbálást sokszor több mint 1 hétig nem vertem ki, csak azért hogy "tudjak" majd teljesíteni. Ezzel a móddal ment is a szex, noha nem a barátnőmre izgultam fel, miközben vele csókolóztam próbáltam fiúkat elképzelni magam előtt, de ezt csak akkor engedtem meg magamnak ha a barátnőmmel csókolóztam s akkor is csak a cél érdekében.

Teltek múltak a hónapok, elvoltunk szerettem vele túrázni meg minden ilyen kinti dolgot, néha jókat is beszélgettünk csak neki ez nyilván nem volt elég egyre többet és többet akart velem lenni, csókolózni amitől kvázi rázott a hideg de mondtam magamban ezt kell csinálnom.


Aztán a második év közepén egy erőltetett szex után gondolkodtam el, mire is jó ez? Körülöttem mindenki boldog hogy milyen szép párom van, anyum, apum, tesóm, barátok csak az egészben én nem vagyok sehol. És belegondoltam hogy mi lesz ha később esetleg még több szexet akar a barátnőm, vagy ha gyerek lesz? Tönkreteszem a sajátom mellett egy olyan lány életét aki semmiről sem tehet csak rosszkor volt rossz helyen.

Ezeken még pár hónapig töprengtem, és beláttam hogy ez nem mehet így tovább szakítanom kell vele. Majd megtettem. Valami nagyon nagy megkönnyebbülést éreztem, és soha nem bántam meg hogy kiléptem. Egy ideig úgy éreztem hogy elvesztegettem három évet, de végülis ami volt úgy volt jó, ha nem próbáltam volna meg sokkal nehezebb lett volna elfogadni.


Neked is ugyanezt tudom mondani, gondolj arra hogy amit tettél az így helyes, és lépj tovább ismerkedj fiúkkal és élj ahogy születtél. Ha ezt dobta a gép, így kell boldog lenni. :)

2019. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy megosztottad velem, szinte szórol-szóra így éreztem, és jól esik látni hogy nem vagyok egyedül!
2019. júl. 1. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy jártam, ahogy a második válaszoló, de én csak masfél évig bírtam. Már elfogadtam, hogy meleg vagyok és jól érzem magam.
2019. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, igazán nincs mit.

Ez a 20+ év tagadás mit jelent? Hány éves vagy? És meddig tartott a kapcsolat? :)

2019. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok, és múlt héten jött el az a pillanat amikor rájöttem hogy akármennyire erőlködök, ez nem fog menni. Egy majdnem 5 év hosszú kapcsolatot szakítottam meg ahol a volt barátnőm a legjobb barátom, és ezért volt ezt az egész szituációt nehezen kezelni. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom mit várjak ettől az egézs dologtől, közösségtől, mert annyi rémsztorit hallottam hogy most legszívesebben aszexuális lennék
2019. júl. 1. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, az kemény. És a barátnődnek elmondtad az indokot?

Írhatsz privátban is ha szeretnél, szívesen beszélgetek. :)

2019. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt velem is, bár a barátnőt nem vállaltam be, inkább csak halogattam.

Annyira nem vészes, ha az ember nem akar mindennel egyszerre szembesülni/megoldani/feldolgozni.


Apránként haladj és akkor rendben lehetsz.

2019. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!