Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is észreveszitek ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észreveszitek ki az akiből meleg lesz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, kiskori képeimet nézegetve, azért fel-fel tűnnek apró jelek amik a melegségemre utalnak.

Kézmodulat, testtartás stb.

Volt már olyan, hogy valakit láttál kisgyerekként és vannak olyan apró jelek amikből már látszik, hogy meleg?

(Nem félreérteni, nem pedo kérdés)



2019. júl. 2. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Mivel ezek az emberek már kiskorulban is melegek így igen, néha feltűnik.
2019. júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Magamról ezt nem mondható el.

SZerintem nem minden meleg embernél van ez így mint nálad, Kérdező.

Vannak olyanok, akikről még csak nem is hinné senki, hogy melegek.

Egyébként kérlek ne mondd azt, hogy meleg "lesz" valaki.

Nem az volt, hogy hetero voltam és meleg "lettem", hanem mindvégig meleg voltam.

2019. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknél már én is észrevettem (pl. anno mikor Ronan Parkot először láttam a tehetségkutatóban fellépni, nekem az első perctől kezdve nyilvánvaló volt, hogy meleg, pedig csak 11 volt talán), de nyilván nem mindenkinél látszik ez. Az én saját képeimen sem látszik.
2019. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!