Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok! Ti észreveszitek, ha egy lány "úgy" mér végig tieket vagy "úgy" néz rátok?

Figyelt kérdés
Néha elég csak egy pillantást elkapni....

2015. dec. 1. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért általában észre venni, hogy nem a ruhám, cipőm érdekli!
2015. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz megállapítani.. A nőknél alapból megvan ez, hogy"azt szép lány", az "csúnya"..csak ők elemzően mondogatják, nem érdeklődésből, vonzalomból. Illetve pont ez az, hogy nehéz eldönteni miért mondják, de senki se kapja fel azon a fejét, ha egy lány másik lányra mondja, hogsy szép, sőt azt is szokták hogy "jó csaj". Míg ha ezt fiú mondja fiúra, háát, ott már néznek. :D
2015. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, még nem volt olyan :s Max egy osztálytársam, meg nővérem tudja csak, így ők ketten néznek csak rám... "úgy" :3
2015. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16/L * :3
2015. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Mindig tudom, ha úgy néznek rám. :) Sokszor ez nem rögtön vonzalom elsőre, hanem kíváncsiság, érdeklődés. Alapvetően érdekesnek és vonzónak tartanak az emberek, így akaratlanul mindig a figyelem központjába kerülök. Az egyik barátnőm mondta, hogy elég csak belépnem valahova az ajtón, egy rakás tekintet rám szegeződik. :D Sokszor észreveszem, hogy figyelnek lányok, de csak akkor válik egyértelművé, mikor már nem csak lopva néz, hanem le sem veszi rólam a tekintetét. :)
2015. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Bár volt rá példa, hogy nem vettem észre pedig az orrom előtt volt minden.

Pusztán az, hogy valaki érdeklődik, még nem feltétlen ül ki az arcára.


Általában ha van elkapható pillantás, az célzott dolog, a másik fél tudatosan flörtöl. Szóval ha tudatosan úgy néz rá, azt észreveszem.

2015. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzékeled. Az való igaz, hogy egy pillantásból is le lehet szűrni, leginkább az őszintébb típusoknál. (De nem mindenkinél, valaki jól palástolja.) Én már 5 perc alatt leszűröm jobb esetben. A biszex lányok közvetlenebbek a lányokkal. Pl; egy ölelésnél is érzed már. Nem az a hideg 2 mp-es ölelés, mint amit lenyomnak a hetero lányok. (Leszbikusokat nem ismerek, bár szerintem őket a legkönnyebb felismerni. :D ) Profi vagyok e téren, nem panaszkodhatok a gaydaromra. (Én elvileg csak bi-curious vagyok, úgyhogy nem sok lány fog meg, de még így is megtudom állapítani.)
2015. dec. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!