Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Életemben először beriasztott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először beriasztott nálam a gaydar. Hogyan tudhatnám meg, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác, 1 évvel fiatalabb nálam. Helyes arcú, magas, vékony. Népszerű, de még nem volt csaja. Úgy látom nem is próbálkozik. Van lány barátja. De nincsenek meleg megnyilvánulásai.

Egyszer voltam vele buliban közös baráti körben és amikor eltűnt szem elől egy ideig, miután visszajött odaszóltam neki valami olyasmit, hogy "Legalább leszophatott volna valami jó csaj, nem?" Csak egy unott "Ja." volt a válasz.


Mit lehetne még tenni az ügy érdekében? 🤔



2019. júl. 3. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen mondatra szerintem egyik meleg sem fogja egyből rávágni, hogy "fúj undi" szóval a szerencsétlen kínos beszólások helyett inkább legközelebb mond neki, hogy tűnjön el veled is és te majd leszopod
2019. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy én nem vagyok nyíltan meleg. Nem fogom ilyen könnyen kockára tenni, hogy kiderüljön rólam.
2019. júl. 3. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is így szoktam kérdezősködni pasikat például szórakozóhelyen is, hogy levágjam a reakcióját.

Csak ezzel az a baj, hogy pont fordítva sül el. Mert lehet, hogy ő azt várja, hogy te kezdeményezz mert neki is bejössz, de egy ilyen mondat után meg elbizonytalanítod, és már ő sem fog kezdeményezni.

2019. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2019. júl. 3. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne hetero megjegyzést tegyél, hanem valami olyasmit, ami melegséggel kapcsolatos, de lehet úgy is venni, mintha csak viccelnél.

Akármit. Pl. ilyen helyzetben, amit írtál, mondhattad volna anélkül, hogy benne szerepel a csaj szó:

"Legalább le****hatott volna valaki, nem?"

Vagy menjetek együtt mosdóba, álljatok két egymás melletti piszoár elé, és legyél egy kicsit kevéssé szégyellős.

2019. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik munkatarsam mondta szinte minden nap hogy "Le kene sz..ni valakit" szoval tuti homar volt vagy csak engem akart beszivatni
2019. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thillmin ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Tudom, mit szeretnél hallani, de olyannal nem szolgálhatok. Van helyette egy kellemetlen kérdésem. Ha te nem akarod magadat leleplezni, akkor milyen alapon várod el a fent említett sráctól (vagy bárki mástól) ugyanezt? Mit gondolsz, ha tényleg meleg, nem jó okkal tartja titokban? Te nem annak örülnél, ha a másik fél vállalná a kockázatot azzal, hogy kitálal? Engem bántana, ha valaki úgy viselkedne velem, mint ahogy te vele teszed. Kockáztass vagy tégy le róla!
2019. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thillmin ***** válasza:
72%
Egyébként egy volt gimis fiú osztálytársam egy osztálytalálkozón megállított a folyosón, és felajánlotta, hogy leszop a mosdóban. Úgy adta elő, mintha csak poénkodna ezzel vagy ugratna, de azért lehetett rajta érezni, hogy nagyon szeretné a beleegyezésem. Visszautasítottam. Ő lelepleződött, rólam mind a mai napig nem tudja, hogy meleg vagyok. Na, ennyit az ilyen trükközős módszerek működőképességéről.
2019. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán értek egyet a válaszoddal. Nem arról van szó, hogy egymás elé állunk és megmondjuk a másiknak, hogy "meleg vagyok". Ha én kezdeményező félként beszólok valamit, ami megkérdőjelezi a szexualitásom (tehát kockáztatok), akkor elvárom a másik féltől, hogy beszálljon a játékba, ha meleg. Nem értem, hogy ez miért bántana téged vagy őt. Nincs benne a pakliban, hogy végül feltétlenül ő fog kitálalni.

Tehát nem, én nem annak örülnék, ha a másik fél vállalná a kockázatot azzal, hogy kitálal, hacsak nem úgy érzi, hogy megbízhat bennem.

2019. júl. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!