Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem valós sztori, csak kíváncsi vagyok a többség mit csinálna ha ilyen helyzetbe kerülne.


Meleg vagy, még nem mondtad el senkinek. Az egyik barátod nagyon bejön. A baráti társasággal iszogattok és nekiálltok üvegezni. A társaságból egy valakit nem ismersz túl jól (ő a kiszemelted egyik barátja, lány), a többiekkel baráti viszonyban vagy (fiúk és lányok vegyesen). A srác aki bejön azt a feladatot kapja, hogy csókoljon meg téged, és ő az a laza típus, meg meg akarja mutatni hogy ő mekkora forma és nagy nevetések között azt mondja, hogy ő bizony meg meri csinálni. Nyilván a te beleegyezésed is kell.

Szóval, mit mondanál, hogyan kezelnéd a helyzetet, ha tényleg régóta vágynál arra, hogy történjen köztetek valami?



2019. júl. 2. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen engedném neki, és kiélvezném minden pillanatát
2019. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy elég nyitott vagyok én mindenre 😏 és, hogy az élet rövid ahoz hogy ne próbáljunk ki mindent ezért miért ne?! Max beleszeretek az illetőbe(ezt szarkasztikusan mondani és perce viccelkedve az egészet) 21/f
2019. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Poénkodva közölnék valami olyat, hogy senkinek ne legyen gyanús, hogy rögtön beleeggyezek, hogy: "Felőlem aztán, úgyis csak nagy a szája nem meri megcsinálni."
2019. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki előtt nem, de elhívnám és kettesben csinálhatnánk ezt-azt :)
2019. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De semmi jel nem utalna arra, hogy meleg/biszex lenne, szóval lehet ez lenne az egyetlen lehetőséged, azt, hogy később akarna-e bármit is nem tudnád.
2019. júl. 2. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik azt írtátok, hogy engednétek, nem félnétek hogy a többiek elmondják valakinek?
2019. júl. 2. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a játék lényege. A többiek úgyis heccnek fognák fel. Az igazságot csak én tudnám.
2019. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán hátha többet nem lesz lehetőség élni kell vele..jobb mint utánna bánkódni hogy miért nem tettem meg
2019. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk elméleti síkon.

Nekem attól függ mit jelent a "még nem mondtad el senkinek" pontosan. Mert ugye nagyon nem mindegy, hogy nem mondtad el még senkinek, de készen állsz rá lelkileg, csak a megfelelő pillanatot keresed. Vagy nem mondtad el senkinek, és rettegsz tőle, hogy kiderül, mert még önmagaddal sem tetted rendbe a dolgot.

Én sokáig az utóbbi voltam. Ilyen helyzetben biztosan nemet mondtam volna gondolkodás nélkül is, mert féltem volna, hogy kiderül vagy akár csak gyanúba keverem magam. Szerintem minden "rejtőzködő" meleg ugyan így tett volna. Ha az előbbi eset az igaz akkor persze bevállalnám, sőt lehet, hogy viccesen még utalnék is rá, hogy nem esik nehezemre a dolog.

2019. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!