Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden pasi csak a szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak a szexről beszél?

Figyelt kérdés
Próbálok egy normális srácot kifogni de mindegyiknek csak az kell vagy csak arról tud beszélni. Kicsit kezdek magamba zuhanni ennyi próbálkozás után. Valaki olyat szeretnék akivel normálisan lehet beszélgetni és legalább a harmadik randiig szóba se hozná a dolgot.

2019. júl. 4. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele mint Te, de most már én is szóba hozom. Nem a "mit és hogyan csinálnék a másikkal" szinten, de már úgy érzem, hogy a preferenciákat, a határokat jobb az elején tisztázni, mint később "koppanni" amikor már fájna ha nem jönnének össze a dolgok emiatt.

Szerintem ne idegenkedj emiatt senkitől. csak azokat kerüld, akik másról nem is tudnak beszélni.

2019. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
25 alatt ne próbálkozz. Tapasztalat.
2019. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En is unom nyugi. Nem csak te vagy vele igy...
2019. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Enegm is zavar h mindenki rögtön csak erről beszél és a képeket kéri privátban, szívesen beszélgetnék valakivel másról is :)

18F

2019. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de akarsz dugni?
2019. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki, de tény, hogy sokkal többen vannak akiknek egyfolytában ezen jár az eszük, mint azok akiknek nem.
2019. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Én pl már kb 1 hónapja beszélgetek egy sráccal....és a szex mint téma szinte fel sem jön
2019. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha valamelyik kommentelő, vagy a kérdező max 30 nekem írhat. :D
2019. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb ilyen. Én is szembesültem vele hogy sajnos inkább a negyven feletiek azok akik ilyenek de mivel én fiatal vagyok nemszeretnék összejönni negyvenesekkel max harmincasokkal.
2019. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!