Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy nem csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem csak a lànyokat szereti?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki kb 3-4 éve ismerek..

Mostanában nagyon jóba lettünk és kb 2 hete egy hb-n együtt aludtunk és ő mondta hogy aludjunk együtt elkezdett ölelgetni de nem úgy mint egy barát hanem mintha szeretne tőlem valamit.. Szerintetek csak én vagyok hülye vagy tényleg vonzódik hozzám?



2019. júl. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető. De ha megmert ölelni lehet, hogy azt gondolja te is benne lennél valamiben.

A kérdésből nem derült ki, hogy téged zavart hogy megölelt vagy nem, pedig lényeges.

2019. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem zavart, nagyon is jó volt csak hát nem tudom ez nem hiszem hogy egy baráti ölelés lett volna, hiszen átölelt és ráfeküdt a felső testemre

Én 19

Ő 18

2019. júl. 6. 06:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És van bármi más jel ami arra utalna hogy vonzódik hozzád? Meg akkor ő a lányokat biztos szereti? (a kérdés címe erre utal). És te meleg vagy vagy biszex, vagy mi? Ha kicsit több részletet írnál könnyebb lenne megmondani hogy mennyire valószínű. Jöhet akár privátba is ha nem akarod kiírni.
2019. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írj rám
2019. júl. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!