Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek a tesi óra volt valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a tesi óra volt valami élményetek, vagy az öltözőben?

Figyelt kérdés
Hogy tesiztetek? Felöltözve tesi cuccban, vagy félmeztelenül?
2019. júl. 6. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mikor a feszülős gatyát kellett hordani s felállt a fardam a csajok meg nevettek
2019. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

én már általános iskolában néztem a fiúöltözőben a fiuk testét, osztálytársaim testét, volt akinek már akkor kockás hasizma volt, hát otthon ki is vertem miközben rá gondoltam

középiskolában is néztem, ráadásul együtt volt ott több évfolyam mert össze volt vonva a tesióra, mondanom sem kell, hogy a kínálat is nagyobb volt, sőt, az egyik jó kinézetű srácnak még a farkát is láttam, amikor átöltözött, merthogy az alsógatyáját is átvette, és voltak ott hasizmok, izmok, stb. valakinek a zsebéből, mikor felakasztotta a farmerjét a fogasra átöltözéskor, óvszer lógott ki, na erre beindult sok minden, pedig neki is jó hasizma volt erre is kivertem ahogy hazaértem

2019. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Elég érdekes, hogy mi trikó nélkül. Az előnye, hogy ilyenkor feltűnés nélkül láthatóak a többiek.
2019. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Az öltözőben sok volt az aranyos vékony de szálkás srác, akiknek jól állt a feszülős boxer. Utolsó évben átkerültünk a suli egy másik épületébe ahol volt zuhanyzó, de teljesen egybenyitva, semmi elválasztó fal vagy függöny. Amikor épp utolsó óránk volt a tesi, néhányan lezuhanyoztunk, hát ott aztán volt nézelődés. :D Volt hogy sokáig tartott és a következő osztály már az öltözőben volt, mi meg kimentünk egy szál törölközőben, azok a megilletődött arcok óriásiak voltak. :D 23/f
2019. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
En az oltozoben szoptaam mar le az osztalytarsaim
2019. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 évesen már tetszettek a fiúk.Akkoriban fehér atlétát és tornagatyát kellett hordani tesi órán és jópár fiú már nagyon tetszett,ahogy ennyire jól lehetett látni egész órán,hogy már izmosodnak..stb.Természetesen az öltözőben még többet láthattam,de csak lopva mertem mindig odanézni,nehogy rájöjjene a dologra.
2019. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszóló: Tényle trikó nélkük kellett tesizni? Ez általános volt vagy középiskola? Melyik időszakban? Nekünk max akkor kellett levenni a trikót,mikor csapatjátékot játszottunk.
2019. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Középiskolában végig trikó nélkül ment a tesi.
2019. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!