Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meddig érdemes küzdeni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni ha a családom nem fogadja el azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Véletlenül kiderült. 21 éves vagyok. Végighallgattam, hogy ez undorító, szégyen, utálni fognak miatta. Leb...ztak ami a szüleimtől nagyon rosszul esett. Utána kérték vegyek erőt magamon és járjak lányokkal. Mert sok meleg megházasodott, amikor ezt nem akartam megint kezdődött a b...ságot választom, nem is akarok változni téma. Meddig küzdjek azért, hogy elfogadjanak? A ti szüleitek, hogy törődtek bele?
2019. júl. 6. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ilyen emberekkel ne tartsd a kapcsolatot. Ha ilyeneket mondanak a gyereküknek sose fogjak máshogy gondolni.
2019. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos az a nagy igazság hogy a rokoni kapcsolat státusza nem jelenti a minőségét is. Magyarul az hogy a szüleid nem jelenti hogy szeretnek is. Mondani bármit lehet, én is tudom neked mondani hogy te vagy a mindenem, de sajnos az ilyen dolgokból derülnek ki az emberek igazi arcai és viszonyai. Sajnálom hogy ilyen ""szülők"" jutottak, de NE HALLGASS RÁJUK. Tudom hogy nehéz, de amiket mondanak azok iszonyatos baromságok. A nemi identitást nem választjuk, tehát te vagy az aki tényleg nem tehet róla... de ez nem betegség, és ha a szüleid szerint szégyen akkor van egy rossz hírem, az a 3 ember egy nagy szégyen:)

NE KÜZDJ. Az emberek belátását nem lehet megváltoztatni, azert küzdj inkáb hogy minél messzebb es minél hamarabb elszakadj ebből a mérgező környezetből amit családnak csúfolnak...

2019. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem függsz tőlük, lehet jobb lenne megszakítani velük a kapcsolatot. Ha nem is végleg, de egy kis ideig, hátha észheztérnek.
2019. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért kell küzdened, hogy önállósítani tudd magad a szüleidtől.
2019. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Neked sincs semmi közöd az ő szexuális életükhöz, de ugyanígy nekik sem a tiédhez, ezt jegyezd meg. Nagyon idiótának tartom az összes olyan szülőt aki ezt összekeveri és azt hisszi beledumálhat, hogy a gyerek kivel kezdjen.

Ha pedig mindenáron unokázni akarnak, kellett volna több gyereket is vállalni, így ez sem lehet érv.

2019. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sokszor már én is azt gondolom, hogy gyenge vagyok. Próbálkoztam lányokkal két évig bírtam egy életet, gyereket nem akarok. Szerintük biztos van olyan lány akivel menne.
2019. júl. 6. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Buták. Nem tudják ésszel felérni hogy mit jelent a homoszexuális szó. Aki meleg az CSAK a saját nemével képes báemilyen kapcsolatot kialakítani. Ha eddig a szintig nem jutnak el szellemileg akkor hagyd őket, szabadulj inkáb ki onnan...
2019. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy előttem is írták, felesleges küzdened, mert úgysem fogják elfogadni soha. Legyél azon, hogy minél előbb elköltözz tőlük és utána nyugodtan megszakíthatod velük a kapcsolatot is, mert láthatóan nem szeretnek. Akkor legalább nyugtod lesz és élhetsz boldogan úgy, ahogy szeretnél és ami vagy.

U.i.: az enyémek jól fogadták és semmi bajuk nincs vele.

2019. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Béla211 ***** válasza:
100%

Próbálj meg ne foglalkozni velük és éld az életed ahogy tetszik. Lehet idővel megbarátkoznak a gondolattal és közelednek majd feléd. Sajnos itt neked kell felnőttnek okosabbnak és toleránsnak de ugyanakkor következetesnek maradnod.

Anyum nekem is kicsit rosszul fogadta ,mondjuk ő azért nem ennyire és nem b...zott. De ő is mondta ,hogy próbáljam lányokkal sírt. Meg ,hogy a barátomat nem vihetem haza akkor még együtt laktunk. Mondtam neki ha lesz komoly kapcsolatom igen is haza viszem ha a hugom haza hozhatja én is. Mondjuk eltelt két év mire erre sor került.

Nem fogadta nagyon jól (össze is vesztünk ,hogy haza viszem azt mondta akkor ő nem lesz otthon mondtam neki ,hogy jó ne legyen ,de azért csak otthon volt:D) de nem csinált hisztit szépen beletörődött most már nem győzköd sőt múltkor azt mondta ,hogy jó ,hogy ilyen boldog vagyok a párommal de ehhez elkellet telnie majd nem 10 évnek.

2019. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Irigylem akit elfogadnak. Engem láthatóan utálnak érte, direkt beszólogatnak. Anyám olyanokat mondd hogy beteg vagyok, mert fiú létemre f...t sz...k. Meg tök komolyan odaült és mondta, hogy nem egy lány kellene nekem, milyen beteg dolog ez két fiú együtt, egymás s...ét b....ák. Szóval nagyon megbántottak, kedvem sincs beszélni velük.
2019. júl. 7. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!