Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi számít normális srácnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít normális srácnak?

Figyelt kérdés
Én annak tartom magam mégse találok senkit, azaz lehet ami nekem normális az másnak nem. Vagy nem is normálisat keresnek az emberek :D

2019. júl. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Milyen vagy? :)
2019. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezek a legfontosabbak : nem női ruhában illeg otthon, nem perverz, nem szereti a piszkos dolgokat, a segédeszközöket, nem extrém helyszínekben és nem többesben gondolkodik.

Tud szeretni, vannak érzései, ki is mutatja és el is fogadja a barátja, párja érzéseit. Értelmes,van perspektívája az életben, hűséges, ápolt és mindent a maga helyén tud kezelni és értelmezni.

És főleg, nem anyagias és nem hazug.


Egyszóval, fehér hollóból talán ez alapján több van, mint normális melegből...Sajnos.

2019. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj a buuzik 99%a csak dugni akar
2019. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AnotherTwinkBoy ***** válasza:
100%
Ezzel ugyanígy vagyok...Bár még csak 18 vagyok, szóval annyira nem vagyok elkeseredve, de azért mégis furcsa
2019. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DominikX ***** válasza:
100%

#2 De jó, akkor én normális vagyok. Amúgy nagyon egyetértek, bár nem értem, hogy a segédeszközökkel mi a baj.

22/F

2019. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A segédeszközöket leszámítva (sztem attól még lehet valaki normális, ha dildót vagy bármi hasonlót használ) rám is igazak a 2-es válaszoló által leírtak. Mégis egyedül vagyok. Ismerkedek, de a nagy többség nem hogy nem tud értelmesen kommunikálni, de még köszönni se (nem csak a magyarokra igaz, itt Svájcban is pont ugyanolyan debil a többség, de Németországban is). Akivel meg esetleg sikerül mégis, az is lelép szó nélkül pár nap után, még találkozó előtt, vagy hirtelen megváltozik és elkezd terelni. Ez van, majd egyszer találok valakit talán.

31F

2019. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenki számára önmaga a normális. Olyat keress mint amilyen Te magad is vagy és akkor nem lesz gond. Csak szeressétek egymást.
2019. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a normális srác:

-fiúsan öltözködik, fiúsan néz ki, fiúsan viselkedik. Vannak fiúk, akiknél ösztönből jön a nőies mozgás, ezt azonban egy kis gyakorlással el lehet hagyni, s meg lehet tanulni, ha nem is macsó módjára, de legalább normális fiús módon mozogni.

-nem beszél b**zisan. Ez szintén egy tanulható dolog, így szintén nem elfogadható kifogás, hogy ez ösztönből jön.

-nem fekszik le mindenkivel. Ha lehet, a 10 ujján tudja már összeszámolni, hogy hány pasihoz ért hozzá intim módon.

-az ápoltság terén találja meg a középutat: ne legyen ápolatlan, tisztálkodjon, borotválkozzon rendszeresen, legyen valamennyi érzése a ruhákhoz, szóval ne hordjon pl. rövidnadrág+szandál+zokni kombinációt. Viszont túl igényes se legyen, vagyis ne járjon heti 2-szer fodrászhoz, ne fesse a haját, ne szedje a szemöldökét, ne vegyen magának minden héten új ruhát. Elvégre nem egy cicababáról van szó, hanem egy Fiúról. Egyszóval legyen átlagos, normális.

2019. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is hasonlóakat veszek észre. De ha már itt vagyunk ennyien, akik azt gondoljuk, "hogy normálisak" vagyunk, akkor hogy nem találtunk eddig egymásra (filozófikus kérdés)? :)


Szubjektív mi a normális, de alapvetően törekedni valami hosszabbra, célokat tűzni és élni valamiért normálisnak tűnik. Nagyon sok meleg srác nem tudja mit szeretne és pótcselekvést keres.


Hiába vagyok férfias, tanult, ápolt, jó illatú ha az értékekek keveset vagy semmit nem érnek. Nem hiszem a tökéletes külsőben. Szokták mondani, hogy a külsőbe bele lehet szeretni, illetve formálható, de a belső csak nagyon nehezen, az valami olyan ami vagy megbarátkozható, szerethető hosszútávon vagy sem.

2019. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!