Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire nehéz normális fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Mennyire nehéz normális fiút találnia magának a egy 24 éves meleg srácnak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nehéz. 18/f
2017. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mit értesz normális fiú alatt?

És milyen kapcsolatot szeretnél?

2017. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem az igényekkel van a baj, hanem azzal, hogy ez nem London Amszterdam vagy Berlin, ahol van millió bár, étterem, klub, nightklub, színvonalas helyek, és mindenki megtalálja a neki megfelelő párt.

Itt nincs egy színvonalas, nyilvános meleg utca szórakozó hely mint az említett helyeken.

Marad a fake profilok és gyors sexet akarók internetes idegesító világa...

2017. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
hidd el, könnyebb, mint egy 19 éves lánynak. :/ :D
2017. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, csak az idősek találnak maguknak párt. Nagyon sok melegnek nincs párja, ahogy nekem sincs. Sok a csúnya meleg, a heterók között általában sokkal több a szép fiú sajnos. A dagadtak meg azt hiszik, hogy a vékonyak majd őket akarják. Hát ez nem így van. Nem lehet párt találni.
2017. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
ne legyetek ilyen lemondóak, nekem már fél éve hogy rám talált a szerelem :)
2017. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Tapasztalataim szerint nagyon nehéz. Bár pont 24 éves koromban volt barátom, de vége lett és igazából azóta se találtam senki komolyat :/

28/F

2017. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
xenoformalien belőlem szóltál! 19/f
2017. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
most nem azért de vannak chat oldalalk meg csomó párkereső oldal és simán talál ott magának párt minek kell ennyire negatívnak lenni amúgy én lány vagyok.. és bizony meleg fiúval is beszélgettem aki női ruhákat is szeretett hordani és baromira nehéz volt neki felvállalni ezt az egészet.. és elmesélte
2017. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
38%
A normális fiúk nem homoszexuálisak.
2017. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!