Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan lehetne meleg barátokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehetne meleg barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék meleg barátokat (is), de nem tudom, hogy hol, hogyan kéne keresni, mert nincs az emberek homlokára írva, hogy hé, meleg vagyok, meg hát ugye nem is biztos, hogy mindenki akarna velem stb. Szóval hogy lehetne, és hol érdemes (itt akár helyekre, akár internetes oldalakra gondolok). Előre is köszi a segítséget.

19/F


2019. júl. 7. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Már ez is státusz szimbólum lett? Régen a farmer majd a BMW most meg már kell egy meleg is? Szegények, milyen rossz lehet, hogy csak azért haverkodnál vele mert homi, nem azért mert egy becsületes jó indulatú srác, hanem mert meleg.. ez is egy szinvonal végső soron..


21/F

2019. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell hogy meleg legyen?
2019. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszek a haverod:) 19/f
2019. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert én is meleg vagyok és szeretnék meleg embereket is megismerni?!
2019. júl. 7. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Tudtommal vannak kifejezetten erre a célra működtetett bárok.
2019. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha ismerkedsz lesz sok olyan srác akivel csak barátok lesztek mert nincs meg a kémia... Ennyi :) Nekem is így jöttek össze
2019. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. :) Írj privátban és ismerkedhetünk! Ha érdekelnek valamennyire a számítógépes játékok(pl.: a LoL), akkor még sok más embert is be tudok mutatni! :D A mi kis csaptunk szívesen lát.
2019. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt Gyakorikérdéseken vagy akár Planetromeon is, bár időigényes megfelelő embert találni. Én már mindkét helyen találtam beszélgetőpartnert/"barát"-alanyt (bár többnyire biszexuálisakat), mindegyik esetben Ők voltak a kezdeményező felek. Kettővel már találkoztam is élőben. ^^ Mivel még csak pár hete ismerem őket így nem tudom mennyire nevezhetném őket barátaimnak. xD


Ami fontos, hogyha interneten ismerkedsz, akkor írd körül mi az érdeklődési köröd és, hogy simán csak barátkozni akarsz. ^^ Így optimálisabb jelölteket tudsz találni. :-)

2019. júl. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: te meleg vagy? Ha igen, akkor javaslom, menj el olyan helyekre, amit más melegek is látogatnak. Kicsit használd a google-t, ott találsz számtalan ilyet.


Ha hetero vagy... akkor járj el sokat lányokkal, elég sok lánynak vannak meleg barátai. De abban az esetben már az elején közöld a sráccal, hogy te hetero vagy, és nem akarsz tőle semmit, mert különben csúnya félreértések lehetnek.

2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!