Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Aktív vagyok ezek szerint?

Még az ujjamat sem bírom feldugni magamnak, próbáltam régebben kíváncsiságból, de pár másodperc után abbahagytam, mert már a gondolat is taszít...nektek mi a jó ebben, hogy lehet ezt élvezni, ha van valami a seggetekben??

18/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: aktív, passzív, szex

júl. 7. 17:57  Privát üzenet  

A válasz

A prosztata ingerlése a jó érzés, gondolom te azt nem érted el.

Nem minden aktívnak tetszik, nincs ezzel semmi baj, de a melegek többsége élvezi.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 7. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aktív szellemgyógyászat RAI ágazat szerint oktatottat ki használja?
Egyházi óvodába/iskolába is körzet szerint veszik fel a gyerekeket, vagy ott más szempont van? (pl. aktív hitélet, plébániai tagság)
Tudnátok mondani nekem erről a véleményem szerint túl árazott ( 1db ) aktív hangfalról véleményt? Megéri ha egy db-ot veszek csak belőle? Bővebben lent .
Az aktív barátom szerint ideje elhagyni az óvszert, és natúrban kielégítenem őt. Már hat hónapja járunk. Vastag farka van, gumi nélkül is csúszni fog a fenekembe? 19/f passzív
Szerintetek az pedofília ha huszonéves srácnak a legjobban a 16-17--18-19 éves fiúk tetszenek? Egyik barátom szerint én egy pedofil vagyok :S aktív vagyok.
Az aktív barátom szerint, a passzívnak-nekem- kb azt kell megtenni amit a nőknek egy kapcsolatban. Azt akarja hogy hozzáköltözzek, de így nemtudom?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!