Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki férfiként lefekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki férfiként lefekszik egy csávóval akkor utána még szüzeknek számítanak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy na.Tudom,hogy a szűz szót nőkre használjuk általában és furcsa férfiakat szüzeknek nevezni,de nem tudtam jobban kifejezni.Na de a lényeg,ha egy nő lefekszik egy férfival akkor átszakad a szűzhártya.A nő ettől kezdve nem szűz,a férfi meg elveszti úgymond a 'férfi szüzességét'.Én ebből kiindulva szüzesség elvesztését mindig a szűzhártya átszakadásától mérem,a férfiakét meg pont ezért az első női nemi szervbe behatolástól számítom.De mi a helyzet a meleg férfiakkal?Ott alapvetően nem két nemi szerv érintkezik közösüléskor.Szóval,ha egy meleg azt mondja,hogy ő nem szűz azt azért mondja,mert hozzáérintette a nemi szervét egy olyan testrészhez aminek nincs közvetett szerepe a megtermékenyítésben.A péniszét belehelyezte egy másik pasi fertályába.Én azt mondanám,hogy ettől még szüzek maradnak.A szüzességet csak két ellenkező nemű tudja elveszteni.Most ha én átmegyek a szomszédba,és mit tudom én a 76 éves Józsi köldökéhez vagy köldökébe érintem a farkamat akkor már én sem vagyok szűz?Ugyanúgy egy testmélyedés a köldök ,mint a fertály szóval a mechanika is ugyanaz.Viszont egyik se része a szaporítószervrendszernek. Ti mit gondoltok erről az okfejtésről?Szerintetek?

2019. júl. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy szűz az akinek nem vett részt szexuális aktusban aki meg igen az már nem szűz.

Az elméleted követve akkor az a lény is szűz aki csak orális vagy anális közösülésben vesz részt mindaddig amíg nem lesz része vaginális közösülésben (van ilyen). De azért legyünk őszinték. Mennyire érintetlen a fenti hölgy ha egy átmulatott éjszaka alatt 10-20 úriemberrel "nem veszti el a szüzességét"?

A melegek esetében is megvannak a szexuális érintkezésnek a "bevett módjai". Ez esetben sem tekintenék szűznek egy férfit akinek már van szexuális tapasztalata egy másik férfivel. Persze ez csak nézőpont kérdése. A férfiak esetében (ahogy ezt írtad is) nincs konkrét fizikai jele a szüzesség elvesztésének.

2019. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a pukiszuri nem számít szexnek?
2019. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy eléggé elgondolkodtató kérdés - méginkább két lány esetén!

De két fiú esetén az egyik simán elveszti a "popsiszüzességét", és azt mondanám, hogy a behatoló (aktív) fél is jóváírhatja magának a szüzesség elvesztését.

2019. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy szoktam mondani az en esetembe, hogy előröl szűz vagyok, hátulról meg nem.
2019. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gyakorlatiasan nézed, akkor egy férfi soha nem volt szűz mert nem volt soha szűzhártyája. A férfi szüzesség alapból egy emberalkotta dolog, szóval ahogy érzed. Egy passzív meleg fiú például lehet szűznek érzi magát, ha eddig csak egy lánnyal volt mondjuk. Persze nem illik szűznek mondanod magad ha mondjuk a fél világot végigszopod de más nem volt :D Mivel eléggé szubjektív így a dolog, szerintem úgy korrekt ha elmondod hogy miben volt már részed és miben nem, ha már szűznek mondod magad.
2019. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Szóval egy meleg férfi aki soha életében nem szexel nővel, szűz marad örökre, még akkor is ha egyébként több száz partnere volt az életében? Hülyeség...

Én úgy gondolom, hogy a szüzesség elvesztését az első szexuális együttlétkor kell számítani, függetlenül attól, hogy milyen neművel történt.

2019. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit tévedésben vagy. A szűzhártya nem szakad át feltétlen az első aktussal. Vagy csak túl durván kezdtél neki egy szűz lánnyal való aktushoz. Lehet azt is tágítani hogy könyebb legyen. Ujjal, nyelvvel, a farkaddal stb. Sőt ha így teszel nem is fog neki annyira, vagy egáltalán nem fog neki fájni. Így ő is jobban fogja élvezni.

A szüzesség elvesztése az első behatolásos aktussal történik meg (kivéve lezbikusoknál érthető okokból).

De kicsit tágítsuk ki a definíciót.


Nagyobb képet nézve azt lehet mondani hogy a szüzesség elvesztése az első olyan aktussal történik meg amelyben az adott egyén részt vesz (egy átlagos szinten) egy teljes aktusban.


Ez annyit takar hogy hetero kapcsolatban az első behatolás a hüvelybe.

Meleg férfiaknál behatolás a végbélnyílásba (legyen az ember a behatoló vagy az akibe behatolnak akkor is megtörténik.

Lezbikus kapcsolatban csak messziről tudok tippelni de vagy valamilyen tárggyal, ujjal vagy nyelvvel való behatolás/izgatás vagy másik lehetőség az olyan pozitúrák amelyben a két nő egymást a vaginájukkal izgatja (ezt hívja a szleng ollónak).


A szüzesség inkább egy mentális állapot mintsem fizikai. Elvesztése előtt a szexualitásnak van egy misztikuma hiszen ismeretlen. Ha elveszti az ember akkor ez a mentális gát elhalványul és minél aktívabban űzi ezt valaki annál inkább lehull a misztikum.



Ha ezt olvassa egy meleg srác vagy egy lezbikus lány akkor megkérném hogy mondja meg jól látom-e a dolgokat, és ha tévednék akkor javítson ki.


23f

2019. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ferfi megdug egy ferfit,,nem szuz,mert atelt egy szexet,egy szeretkezest.Tehat volt tedti kapcsolsta.Ez forditva is igaz.
2019. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!