Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon csak álom marad az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak álom marad az álmom, vagy meg is valósul majd valamikor?

Figyelt kérdés
Az az álmom, hogy jelentkezik egyszer egy magamfajta srác, aki megengedi, hogy néha leüljek mellé, megengedi, hogy finoman, gyengéden megsimogassam, megmasszírozgassam a rövidnadrágos combjait, akivel értelmesen és normálisan beszélgetni is tudok. Kíváncsi vagyok, vajon csupán álom marad ez mindörökre, vagy valósággá válik esetleg valamikor mégis.

2019. júl. 13. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha teszel érte, akkor nem csak álom marad.
2019. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy részt rajtad múlik hogy ez álom marad - e. Te tudsz tenni érte a legtöbbet hogy valósággá váljon. Nekem sikerült.
2019. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak tudjátok két kategória létezik: A heteró, akivel ilyet nem fog játszani az illető. És a homó, aki másfél perc alatt farkat tolna (vagy kérne) a szájába. De ha ő nem ez a beállítottság, akkor meg úgy elküldik a szarba szerencsétlen kérdezőt az ártatlan kis fétisével egyetemben, hogy még csak meg se mondják neki...
2019. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Megvalósulhat álmaid valóságában
2019. júl. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaid megvalósításáért tenni kell!!! Tudom, hogy nehéz, de hátha sikerül... Hány éves vagy?
2019. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvalósult már az álmod? Van egy dal: "Jó az álmodozás..." de ott már "egy édes csók után"-nal folytatódik... :-)
2019. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh, én álmom, én álmom, én igen nagy álmom!
2019. aug. 6. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nagy álom? Leírható? Vagy csak az, ami a kérdés alatt van leírva?
2019. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2019. aug. 6. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden? Semmi folytatás? Nem beteges? Priviben is leírhatod...
2019. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!