Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, számotokra milyen egy álom pasi külsőleg?

Figyelt kérdés
haj, szem, magasság, bőrszín, alkat, arc, farok forma, szőrzet, bármi ami bejön nektek egy srácon.
2018. nov. 11. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Sötèt haj, sötèt szem, 175 cm felett, fehèr vagy latin bőrszìn, szàlkàsan izmos test, karakàn vonàsok, vastag szemöldök, vèkony farok (làtszatra jò a nagy ès vastag de a szàmba ès a fenekembe jobb a vèkonyabb),
2018. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Kimaradt: szôrzet legyen de csak mèrtèkkel. Ne legyen csubakka.
2018. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Rövid haj, zöld/barna szem, 185-nél magasabb, enyhén barnább bőr, vékonyam izmos, sportos testalkat, kedves, mégis férfias arc, nyílt tekintet, enyhe borosta vagy rövid szakáll, nem túl hosszú de vastag farok nagy makkal :) sehol ne borotválja a szőrét maximum nyírja.

Extra: A saját termeszetes illata legyen jó, számkomra izgató. Legyen neki a hasán az a szőrcsík jól látható, legyen sok és finom előnedve. Valamint a belső tulajdonságai is legyenek olyan tökéletesek mint a külsők. Ő az én álompasim.

2018. nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Keress rá Ricky Garcia-ra, na nekem külsőleg ő lenne az álom pasi külsőleg.
2018. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Mièrt lettem lepontozva ti nyomorèkok??
2018. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs ideálom, eddig eléggé különböző pasik jöttek be.
2018. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

180 cm körüli magasság, szálkás testalkat (pl.: [link] vagy [link] vagy [link] ), rövid/középhosszú sötétszőke vagy barna haj (nem festett!), mellkason és hason csak kicsit szőrös vagy szőrtelen.

[link]

[link]

2018. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!