Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hány évesen jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen jöttetek rá, hogy van valami fétisetek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, túl fiatal vagyok még ehhez
2019. júl. 16. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
mar kisgyerekkent is izgatott a borbakancs.
2019. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

suliban beindultam ha boxerben látom a srácokat

de egy kivillanó boxeralsó is beinditott mindig tizenévesen

2019. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Már 9-10 évesen izgalomba hozott (nyílván nem szexuális) ha bizonyos cipőket felvehettem, például volt hogy egyik osztálytársam hiányzott aznap, én meg a tornazsákjából kitúrtam a tornacipőjét, és abban voltam egész napköziben (ez volt 4.-ben). Egyik barátomnak meg a gumicsizmáját akartam felhúzni titokban, de kicsi volt rám. Aztán később a tornacipőkre voltam még jobban rákattanva, tesi óra után magamon hagytam és abban mentem haza, meg úgy vertem ki, hogy a lábamon az volt. Aztán 14 évesen kerültem "közelebb" a tornacipőhöz, néha ráhúztam a farkamra, ráfeküdtem, és megdugtam, közben a párjának a gumiorrát nyalogattam.

Majd 18 évesen vettem gumicsizmát, 22 évesen latexruhát.

Szóval gyerekkorom óta megmagyarázhatatlan okokból vonzódom a gumihoz, minden formájában. xD

28F

2019. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!