Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha szégyellem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szégyellem azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Ezért nem is ismerkedem. Hogy tudtok ti normális életet élni amikor mindenhol csak a b---kat utálják? Falun élek, esélyem sincs arra, hogy Pestre költözzek. Ez a sok homofób ember aki itt él, megvisel amikor a b---zást beszélik. Lányokkal nem vagyok valami boldog. A családom sem szereti őket. Azt érzem, hogy ebből nincs kiút, mert nem akarok ilyen lenni. Azt mondják nem vagyok csúnya és mindig a barátnőt kérdezgetik tőlem az emberek. Egyszerűen alkalmatlan vagyok arra, hogy melegként éljek hiába az vagyok.
2019. júl. 16. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Uhh.hát nagyon sajnállak!!!😪
2019. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Falun élek, esélyem sincs arra, hogy Pestre költözzek"


Miért nincs? Manapság nem egy elérhetetlen dolog ez, összeköltözöl egy (lehetőleg meleg) illetővel, ketten bérlitek az albit, vagy egyetemre mész kollégiumba. Előbbi akár még aktuális is lehet, szintén meleg srác vagyok, jövő nyártól lakótársat keresek, aki nem valami homofób gyökér.

2019. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fővárostól távol élek. Ahhoz hogy munkám legyen ott kellene élnem. Még ha sikerülne is akkor is hazudnom kellene a munkahelyen, az ismerősöknek, családomnak. Semmi sem változna, csak a város lenne nagyobb ahol élnék. Az emberek ott is ugyanúgy gondolkoznak a melegekről.
2019. júl. 16. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartozol az embereknek azzal, hogy nekik tetsző párod legyen, még a családodnak sem. Az pedig nem elítélendő, hogy te a férfiakhoz vonzódsz, ezt szerintem lehet, hogy magadban is rendezned kell.

Ami talán a legjobbat tenne neked, az az lenne ha valami nagyobb városba költöznél (még ha nem is Pestre), falun hajlamosak túlságosan egymás életével foglalkozni az emberek. Másrészt pedig rengeteg ember van, aki nem nézne le téged ilyesmi miatt, csak meg kell találnod a megfelelő társaságot.


De akármit is csinálsz, azt el kell fogadnod hogy mindig lesznek olyanok akik bármiféle ok nélkül le fognak nézni, ezzel egyszerűen tudni kell szembenézni. Jogod van a saját kis részedhez az életben és aki emiatt utál téged, vagy aki ebbe bele akar szólni azt le kell szarni. Vagy konfrontálni hogyha például családról van szó.

2019. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően azt kellene belátnod, hogy 1 életed van, és nem az a normális, hogy mások határozzák meg, hogy te hogyan éld azt. Mindig lesznek, akik fogást próbálnak rajtad keresni, önmagad próbáld elfogadni, és a rossz környezetből próbálj kiszakadni.

Pestet pedig azért írtam, mert sokkal több az értelmesebb közeg, akik nem ragadtak meg az 50 évvel ezelőtti felfogásban. Én pedig konkrétan egy lehetőséget ajánlottam neked, hogy amennyiben úgy érzed, együtt lakhatsz olyasvalakivel, aki 100%-ban tolerálná, megértene téged, mert ugyanabban a cipőben jár.

2019. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Első körben csak saját magadnak kell megfelelni, nem másnak. Ha Te így érzed jól magad, ahhoz senkinek semmi köze. Inkább boldogtalan leszel, míg élsz?

Persze vidéken kis közösségben nehezebb érvényesülni, de egyben hiszek, hogy mindig van kiút.

2019. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Mit tegyél?

Én is falun élek, távol a fővárostól. Van egy karakán, felvilágosult édesanyám és egy szintén karakán, felvilágosult édesapám. És ezt a fajta egészséges büszkeséget belém nevelték.

És most nagyon őszinte leszek veled: én azt látom, hogy mivel félsz, ezért a lehetséges boldogtalanság helyett a biztos boldogtalanságot választod.

Azt látom, hogy most boldogtalan vagy és azért nem változtatsz és éled a saját életedet, mert félsz a boldogtalanságtól. Hogy lehet félni a boldogtalanságtól, mikor benne élsz? Lehet jönni azzal, hogy nem ilyen egyszerű. Pedig az, csak kifogásokkal remekül lehet igazolni, hogy mégsem.

Én a helyedben döntenék:

biztos boldogtalanság örökre vagy lehetséges boldogtalanság, de azt úgy, hogy megtettél érte mindent, hogy boldog lehess, csak nem sikerült.

2019. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Én is egy kis faluban születtem, szintén így voltam vele, sőt még 30 évesen is néha fura érzésem van ha haza kell mennem.


Sajnos ha így érzed a legjobb ha kilépsz onnan akármilyen nehéz is. Nem muszáj Budapestre, egy legközelebbi nagyobb városban is boldog leszel.

2019. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb lenne, ha professzionalis segitseget kernel. Egy pszichologussal folytatott diskurzus tudna segiteni, hogy helyre tedd magadban az ertekrended.
2019. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!