Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés, amikor dugnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor dugnak?

Figyelt kérdés
Nem voltam még elég bátor hozzá, de érdekel és vonz a passzív sex fiúval...

2019. júl. 18. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Olyan mintha befele sza.nál.
2019. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Isteni érzés
2019. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Az elso par elmenytol ne varj sokat passziv oldalon.

Elso az kellemetlen szokott lenni mindenkinek altalaban.

Nekem is az volt, mondjuk ilyen szexhaverkent indult ami mostmar februar ota kapcsolat :D. Minel tovabb csinalod, jobban hozzaszoksz hozza. Neha eleinte ujjazas kell egy ideig vagy masfajta tagitas. Ha beontessel kesz vagy es rogton utana csinalod akkor nincs fajdalom. Talan egy picivel ovszer nelkul jobb ha ugy csinalja az aktiv.

Aktiv szerepben meg ovszer nelkul sokkal sokkal jobb mint ovszerrel.

17/F

2019. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NNNándi ***** válasza:
100%
Isteni. Mindennél jobb. Imádom ha dugnak.
2019. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb érzés a világon!!

Az első alkalom is jó tud lenni, csak szoktasd magad az érzéshez, én maszti közben újjaztam magam, aztán mehetett a dildo is. Eztán szerencsére nagyon tetszett az első alkalom is mikor egy igazi férfi dugott meg!!

2019. júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
oriasit lehet egy dakotol élvezni,mindig ritmikusan nyokodja amakk a prosztatát,,sookal nagybbat élvezek,mint siman
2019. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!